Alpine ili Ground Zero woofer

Alpine ili Ground Zero woofer

Član
Dakle, imam jednu (recimo) malu dilemu,da li uzeti(tražiti):
Alpine R12 500 ili 600W RMS-a 2x2Ohm (modeli: swr1223d ili swr1222d) oko 200KM cijena samog woofera ili
Ground Zero Gzrw 30 cm SPL 1000 RMS-a 2x2Ohm oko 250KM cijena samog woofera
ili nešto treće,
dakle treba mi za takmičenja,gledam da je što jači,izdržljiviji i kvalitetniji :D
 
Dakle, imam jednu (recimo) malu dilemu,da li uzeti(tražiti):
Alpine R12 500 ili 600W RMS-a 2x2Ohm (modeli: swr1223d ili swr1222d) oko 200KM cijena samog woofera ili
Ground Zero Gzrw 30 cm SPL 1000 RMS-a 2x2Ohm oko 250KM cijena samog woofera
ili nešto treće,
dakle treba mi za takmičenja,gledam da je što jači,izdržljiviji i kvalitetniji :D
uzmi jači hahahaha :D
 
Član
Iridijum je najniza...Pa onda titanijum,pa tek onda ide radioactive...A radioactiv je mnogo jaci sub od Alpine I dosta izdrzljiviji...
 
Član
Sad je dilema još veća hahah,de se dogovorite dakle omjer uloženo-dobijeno ,da je što jače i izdržljivije :D
 
Poslednja izmena:
Član
Bolje 2x swr 1222 ( ja sam svog prodao za 140, imaš ih u hr za 600-700kn), nego 1xgzrw, mislim da je tu negdje cijena...
 
Član
Bolje 2x swr 1222 ( ja sam svog prodao za 140, imaš ih u hr za 600-700kn), nego 1xgzrw, mislim da je tu negdje cijena...
A jeste vi navalili na tu B klasu hahah,ma samo 1x 12" mi treba dakle A klasa,pa gledam šta mi je najbolje,da ima snage da napumpa dosta,da nije preskupo i da je kvalitetno,da ne pregori nakon 2-3 pumpanja,trenutno imam ovako nešto u planu,ovo izletilo pa pitam šta bi bolje bilo(ili nešto treće) :D
Pa ja nekako mislim da zavisi kakvo pojacalo imaš?
Trenutno Hifonics- 1kw na 1Ohm :)
 
Top