/////ALPINE 4 puta najbolji u 2010

/////ALPINE 4 puta najbolji u 2010

Početnik
Best Brand“ i mnogobrojne nagrade čitalaca –
Tuning branša i stručna štampa nagrađuju ALPINE ELECTRONICS

Minhen (München), 08.07.2010. – ALPINE Electronics započinje ljeto 2010. godine pravom kišom nagrada. Mnogobrojne nagrade i priznanja potvrđuju: japanski proizvođač mobilnih medija je visoko rangiran u njemačkoj tuning sceni i žanje svojim novim proizvodima priznanja stručnih medija i njihovih čitalaca.
Tuning Theo kao najbolja marka mobilnih medija
Poseban značaj ima dobijanje TUNING THEO-a, kojem je ovo prva dodjela. Nazvan po pioniru tuninga Theu Deckeru, ovaj "Oskar tuning scene" počašćuje omiljene marke u branši. ALPINE je sebi osigurao predikat „Best Brand-a“ u kategoriji „Mobilni mediji“. Odluka se zasniva na opsežnoj internetskoj anketi izdavačke kuće Delius Klasing u kojoj je moglo učestvovati preko 25.000 aktivnih abonenata newsletter-a te čitaoca magazina VW SPEED i TUNING. Svečana primopredaja nagrade je održana u okviru poznatog susreta branše TUNING WORLD BODENSEE koji je ove godine privukao preko 100.000 posjetilaca u Friedrichshafen.

Ubjedljivi pobjednici u izboru čitalaca autohifi magazina
Sa četiri prva, dva druga i dva treća mjesta ALPINE je veliki pobjednik ovogodišnjeg izbora čitalaca stručnog časopisa autohifi. Pečat kvalitete „Uređaj godine“ koji su mnogi priželjkivali, su između ostalog dobili ALPINE-ovi proizvodi CDE-112Ri (1. mjesto, autoradio do 200 eura), CDA-117Ri (1. mjesto, autoradio od 200 do 400 eura), IVA-D511R (1. mjesto, autoradio sa monitorom) i IVA-W502R + NVE-M300P (1. mjesto, ugradbena navigacija). Certifikati su dodijeljeni u okviru manifestacije CAR+SOUND 2010.

Nagrade velikog značaja
„Što se ALPINE-a tiče, mi ne zaziremo od poređenja sa drugim proizvođačima.. Zbog toga se uvijek podvrgavamo kritičkom oku stručne štampe. Činjenica da su naši proizvodi prihvaćeni s velikim oduševljenjem je odlična potvrda našeg rada. Posebno me raduje da ni TUNING THEO, niti mjesta u izboru čitalaca nisu nastala na osnovu malog stručnog žirija, nego na osnovu mnogobrojnih čitalaca i krajnjih korisnika-stoga oni predstavljaju reprezentativan presjek mišljenja o našim proizvodima“, kazao je Jörg Ramms, direktor Aftermarket ALPINE Electronics GmbH.


izvorni web page ( njemacka verzija )
 
Član
jesu beton ali su im i cjene takve:cool:
kenwood je meni povoljnija i dovoljno kvalitetna marka;)
 
Početnik
samo je jedan NAJBOLJI.

Osim toga cijene Kenwooda barem ovde kod nas nisu nista manje nego kod Alpine-a, za te novce puno vise dobijes sa Alpine-om..

Kenwood niko ne uzima za ozbiljno, nemaju nijedan ozbiljan HU, zvucnike...

BMW je beton auto ail su im takve i cijene, al nekome je dobra i Dacia...


nego jel ima ko kakav pametan i kompetentan komentar osim ovoga

" ma dobar je on ali nije za nasih uslova" ...:spam:
 

IGY

Član
eddo je napisao(la):
bizi j*o mercedes, sjeo u okonju DIZELA i ugasio mi se 2 put :D ... il je do auta, il nije ni zvaka za seljaka :lol: ...

bice da je to drugo :lol::lol::lol:
bmw + alpine
treba li jos nesto :icon_question:
 
Član
vazda bilo koliko para tolio muzike ;)
daleko je nase trzizte ispod europskog i kupovna mogucnost
alpinetu svaka cast :cool:
 
Član
vidjeh neki alpine s usb-om za 219KM njega bi si trebao nabaviti kako.....
jest istina da je alpine vrh ali za nase trziste je to relativno skup brend...posebno ako trazis nesto sofisticiranije...
kod nas se ganja neki oko 100 km marka zu-ce-mu kineska samo nek svira....
ok su cijene alpineta za europu sasvim povoljne ali daleko smo mi od europe namaju ljudi za kasetasa :)
 
Član
prezadovoljan sam
nije za nasih uslova na cestama ni ferari ni audi ni bmw ni nista,al opet ljudi vozaju.
 
Član
koliko para toliko muzike...
a nije sve ni u novcima,ima seljaka pa mjenjaju 98 seriju za sony sa USB-om,a alpajn prodaju za 100KM,tako da ne mozete reci da su preskupi,ako se nema para za novo ima dosta polovnih stvari u dobrom stanju za okej cifru...

1. /////ALPINE + BMW :cool:
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11. ostalo...
 

DLS

Početnik
jebiga imam ja cda-9885 vec 3-ca godina ..jos se nije pokvario a svira ko lud .. nesvidja mi se smo dizajun kad je upitanju 2-din uredjaj .. a ovi normalni su xtra
 
Legend
na ovo se ne treba cuditi , ljudi su uvijek bili kvalitetni , a i dalje teze istom...
woofere sam imao , u poredjenju sa dr proizvodjacima , doduse slabijim klasama bez ikakve diskusije alpine mi je bio #1

cak sto vise kad sam imao alpine 9847R koji je i SLABA serija ovog branda,duplo ljepse je svirao nego neki "bolji" izgledom/funkcijama a ne mislim na kineske ping pong marke

a cijena,....i neka je paprena,ko voli i zna,taj ce i kupiti alpine
 
Top