ALONSO POSLIJE UTRKE ZA VN MAĐARSKE

ALONSO POSLIJE UTRKE ZA VN MAĐARSKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bezobrazno su mi ukrali sigurnu pobjedu u Mađarskoj

alonso-seljuti-hungary.jpg


Fernando Alonso neposredno poslije subotnjih kvalifikacija i nedjelje prije same utrke suzdržavao se od bilo kakvih komentara i izjava vezanih uz njegovo kažnjavanje i oduzimanje pole positiona za start utrke na VN Mađarske. Progovorio je tek kasno poslijepodne poslije utrke, kada je polako pakirao kovčege napuštajući Hungaroring i Mađarsku.

'Mislim da su svi ljubitelji Formule 1 mogli lijepo vidjeti da su mi ukrali pobjedu. Bio sam najbrži u kvalifikacijama, bio sam i jako brz u utrci, bolid je bio odličan i fenomenalno sam se osjećao. Premda je unutar momčadi bilo malih 'nesporazuma' tijekom kvalifikacijskih utrka, jer su neki odstupili od dogovorene momčadske taktike', rezolutno i samouvjereno izjavio je Fernando Alonso.

Na mnogobrojne upite i komentare da se ipak zadržao predugo u boksu i to namjerno kako njegov momčadski kolega Lewis Hamilton ne bi stignuo odvesti još jedan brzi kvalifikacijski krug, smireno odgovara. 'Momčad je odlučila da čekam u boksu dok ne dobijem prostora na stazi za čisti krug bez prometa, a ja sam još samo dodatno provjeravao da li su stavili gume koje smo dogovorili. FIA je napravila presedan mojim kažnjavanjem i miješa se u momčadske odluke. Uskoro će kažnjavati i kada misle da nismo otišli u boks kada je trebalo. To je apsurdno i nepravedno.', objasnio je Fernando Alonso, te se zahvaljujući na daljim pitanjima udaljio od novinara.
 
Član
PAPAK! Inace nisam neki simpatizer Mclarena ali ove sezone mi se svidio zbog Hamiltona, ali ovaj kreten ne moze da ga pobjedi i ne moze da prizna da je mladi Britanac bolji od njega pa koristi razne nacine da ga sje..!
 
Član
E jbg. ipak je on sampion, ocekuje vise paznje prema sebi... i ja bih da sam na njegovom mjestu, ne moze sad neki klinac koji je tek usao u F1 poprimati vecu paznju od njega... ;)
 
@ sporting: .ebiga, šta'š kad je klinac bolji od njega, uspjeh privlači pažnju. alonso je šampion zahvaljujući spletu sretnih okolnosti
 
Član
Mislim da su bezze ove rasprave posto Alonso je jedini trenutno koji zasluzuje da bude sampion.... jedini vozac koji u kontinuitetu dobro vozi... dobar je i hamilton ali alonso je ipak klasa ispred njega...da ne bude zabune ja Mrzim alonsa :) ja sam veliki fan ferrarija sumahera a sad kimija.... al sto jest jest alonso je dobar vozac. A sad sta se desava unutar meklarena to je njihova stvar... jbt ih iskreno :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top