alnaser,radi ali ne radi!pomoc molim?

alnaser,radi ali ne radi!pomoc molim?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
dakle radi se o gofu 1,6D,cetkice na alnaseru bile stradale,to sam zamijenio i probao ono "na suho" sve radi,okrece ga,bendiks baca,znaci sve po mjeri,kad sam stavio na auto da upali,nece!opet cujem da ga zaleti ali nema efekta na okretanje zamajca,cujem zvuk kao da zubi struzu jedan od drugi!skinem ponovo opet sve radi kad nije na autu!vratim ponovno struganje!sta bi moglo biti?
 
Tesko da ce ti iko ovako reci sta je, moze biti do piksni, bendeksa ili da ti je zamajac ostecen :icon_smile:
 

LSD

Član
Sanky_GTI je napisao(la):
Tesko da ce ti iko ovako reci sta je, moze biti do piksni, bendeksa ili da ti je zamajac ostecen :icon_smile:

zaboravio sam napisat da sam i bendiks zamijenio,i zamajac okretao,nemoguce da je cijeli ostecen:icon_rolleyes:
 
Član
Mislim da ima razlike u bendiksu u 1 ili 2 zuba,nisam elektricar ali su moji imali takvih iskustava.
 

LSD

Član
ljudi bendiks je isti!
stvarno ne kontam,napolju baca i okrece a nace da fata za zamajac,na kucistu su samo 2 sarafa sto ga drze tako da je nemoguce da sam pogregsno okreno!
ajd sta bi jos moglo bit?
 
Član
ooooooooooooooooo znam kako ti je

ja sam imo isti takav problem prije mjesec dana
ja sam sve novo zamjenio sve djelovi moguci su bili novi

ja stavim na auto on ga vrti ali motor nije htijo okrenut
izvadim vani probam na stolu sve u redu

stavim stari stator (prije toga ga pocistim) auto pali ko mina
stator je bijo drugaciji
bio je za rotor koji se okrece u drugu stranu i nije imao dovoljno struje da okrene motor

probaj pocistit rotor stator i rotor malo potokarit jer moguce je da nije jednako istrosen
 
Član
ja ipak mislim da je bolje da kad udjes u auto da upalis, jednostavno izadji pa ponovo udji, mozda proradi. tako ti je to danas

sutra cemo mi himzo rastavit to sve, al prvo meni lezaj amortizera.

ja ti sredim cetkice na starom statoru, ipak mislim da se kontra okrece al nisam ti htjeo reci nista, da vidim hoces ti skontat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top