Alkotest

Alkotest

Član
Danas krenem kuci i puhao tri balona jedan pokazao 0.0 ,drugi 0.12 a treci 1.4 a ja ni kapši nisam popio i to sve se desilo u roku 5-10 min.et samo da se zna koliko su tacni one njihove gluposti i normalno uzmem ime policajca ovaj sto mi je htjeo pisati kaznu oduzimati vozacku sto mi je podvalio 1.4 promila i ponedjeljak na sud kad mogu mene jebavati mogu i ja njih ***** im mameeee:icon_question::icon_question::icon_question:
 
N

nenad

Trebao si traziti da ti idu vaditi krv, i rijesio bi probleme.
 
Član
Ma puhao sam u drugi alkotest koji je pokazao 0.0 aaa pravo bisan sam ,ovaj sto je on koristio nije valjan bio neznam ni ja vise
 
Član
kad je vec tako bilo onda si samo trebao ici na nalaz krvi. To puhanje je *****,neispravni su im testeri,eto vidis,ti nisi pio pokazuje ti da jesi,mom drugu se desilo da je pio a 0 pokazalo,,doduse to je bilo na njegovu srecu,ovdje si ti nadrapao ni kriv ni duzan.Kod nas u zavidovicima stari oni alotesteri,ono je izgleda iz hitlerovog doba:lol::lol:
 
Član
Jesu ti ostali oni listici od ta prva dva alkotesta? Ako jesu, i ako se stvarno desilo sve u 10 min, eto ti najboljeg dokaza protiv njih...
 

IGY

Član
trizex je napisao(la):
Jesu ti ostali oni listici od ta prva dva alkotesta? Ako jesu, i ako se stvarno desilo sve u 10 min, eto ti najboljeg dokaza protiv njih...

a ako nisu onda si svejedno najebao, trebao si na vadzenje krvi otici samoincijativno nakon toga i onda bi imao 100% neoboriv dokaz, jos si ih mogao i tuziti da su ti nanjeli dusevnu bol da si se nasekirao da ti je to prvi put bilo, da ne znas kako bi sta bi bez vozacke, da si vjernik i da su te time uvrjedili ....
 
Član
Moja sestra je ne znajuci da moze traziti vadjenje krvi ''napuhala'' 0.8 i ostala bez vozacke a pila kiselu...
 
Član
Ma sve imam sutra u stanicu i podnijeti prijavu pa i na sud kad mogu mene jebavati mogu i ja njih nek jebu sebi mater
 
Član
Haha...Dobri ste... Nego da ja nesto pitam, sta se desi kad te zaustave da duvas, a ti neces? Nece te oni izduvavati? Ne mogu te natjerati da radis nesto sto neces? Ja nemam problema sa tim, ali me cisto zanima, sta kad se pravis budala pa neces da duvas, ne das da ti vade krv, sta ti mogu?
 
Član
Sina je napisao(la):
Haha...Dobri ste... Nego da ja nesto pitam, sta se desi kad te zaustave da duvas, a ti neces? Nece te oni izduvavati? Ne mogu te natjerati da radis nesto sto neces? Ja nemam problema sa tim, ali me cisto zanima, sta kad se pravis budala pa neces da duvas, ne das da ti vade krv, sta ti mogu?

šalju te na vađenje krvi i mokraće...što moraš uraditi, jer te oni vode direktno, što mogu i putem prisile, znači s lisicama na rukama..
 
Član
I ja mislim da je tako, da imaju pravo da to urade ako neces da duvas u njihovu spravicu :smajli13: ko? ja pjan? :smajli13: jok ne pijem :D
 
Top