Alkohol + volan

Alkohol + volan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
oduzeli mi vozacku neki dan :lol: na vrbanji me uhvatili ... 1.25 promila i odma na sud .. u pm isto ko da sam ubio nekog al nije mi pisao sto mi nisu bile zimske gume,lance,pojas itd itd. :D .. sad lagano kazna i sve to ... al znam da cu jos milion puta sjesti za volan pijan kad odem negdje s rajom pa krenem kuci ... BICE BOLJE :cool:
 
Legend
imam obicaja popiti pa voziti,....ali nikad ni ogrebotine najmanje nisam tako napravio....zasto: polako kao baja,obilaznice sa glaven ceste OBAVEZNO,i jos jedna stvar........kad popijem i vozim,vozim samo u krugu svoje carsije ,...nekih 5km,a da idem malo dalje,...nikad...ne bojim se da cu pizdariju napraviti jer nisam takav....bojim se za vozacku ;)
 
Član
Vozim opreznije totalno pijan nego trijezan..
Sve dok mogu ista na oci viditi mogu i voziti:)

Samo me jednom patrola zaustavila..
Bio oduzet al kulturan pa ih uzeo na fazon..
Reko ja njima popio sam jedno pivo i odoh kuci da se presvucem pa se vracam u diskoteku.. Nego,reko sta se vi mrznete.fino kad se ja vratim stacu vam pa zajedno idemo na po jednu..
Rece drot moze,aj polako presvuci se pa te mi cekamo ovde :icon_smile:
Otisao kuci,auto sakrio u garazu i lego da spavam...:lol:Nisu mi ni dokumenta trazili..a nit sam se vratio po njih.:lol:
 
Početnik
desavalo mi se prije... znala sam s partija krenut pod gasom, znala sam cak i razvest cijelo drustvo u takvom stanju... rijetko kad su me zaustavili, a i kad zaustave vide "ozbiljna gospodja, majka malodobnog djeteta, poslovna zena" i puste me odmah, jer na pitanje: da li ste pili?, ja odgovorim: ma jok, vozim ove pijane stoke kuci, svinje jedne, vidite sta su od sebe napravili, usmrdili mi auto...

elem... mladost - ludost... zadnjih 10 godina kad izlazim, zovem taxi!
 
Član
Default je napisao(la):
ma imam vise predjenih kilometara pjan nego normalan...

Ti??? ti nemas ni Avatar!!!

A vidim svi ste SAVJESNI momci, posebno ovi sto dođu iz DIJASPORE pa su onda PAŠE ovuda... Gledao sam kako je jedan takav naš PAŠA otkinuo nogu djevojci od 21.god. PAŠA "ŠVABO" vozio Merca pa ga malo bacilo po suhom, bio pijan ko zemlja, jbg i kako uvijek bude nastrada nedužan, pokupi djevojku od 21. god. i napravi invalida od nje, ostala djevojka bez noge do koljena, a on se vratio u "svoju" Njemačku slobodan i pijan... A trebalo ga je ovdje za MUDA objesiti...

Zato ja PIVU i ženi ključeve da vozi ili VAŠ TAXI - ŽUTI TAXI...

POZZZZZ...
 
Član
Gdje me nadjoste s ovom temom u subotu sam ostao bez vozacke, doduse na 6 sati ali ce kazna biti paprena. Napuhao 0.59 i samo 0.1 promil me dijelio od suda. Popilo se par casa wiskija i u Irish pub-u se tukle klipace. Vozim i pijem godinama i nikad nisam ni ogrebao auto sto neko rece, osim kad sam ga parkirao u kanal jedne hladne zime sa 2.9 promila ali ga nisam ni ogrebao. Prvi put da su me ovdje zaustavili za sve ove godine ali su napravili ceku, blokirali par ulica i pred praznike napravili veliku kontrolu.Sta je tu je, uglavnom nikad nisam sjeo u auto da nisam 100% siguran u sebe ni kad sam popio. Ljetos sam bio s rodjakom 2-3 puta u Diskoteci Monaco, vidim da sam prepio na parkingu oborim sjediste odspavam do jedno 7 i lagano za rajvoSa. Treba znati mjeru i ne glumiti Schumahera kad se popije. U pamet...
 
Član
dobra tema hehehe:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
Inace stalno vozim i pijem jer nemogu nigdje bez auta,a isto tako nemogu izaci u grad da ne pijem jbg tako je.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top