Alkohol i volan...

Alkohol i volan...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Maloprije prosao tuda ...
Nije bio Passat, nego sivi golf IV karavan. Autobus mu je bukvalno pregazio prednji kraj. Po pricama ocevidaca, vozac je bio ziv, ali dok su isjekli auto da ga izvuku, podlegao je. Lice mjesta strasno izgleda, krhotine svuda po cesti, a autobus nekih 50-ak metara dalje u livadi, tel. mi bio prazan, pa nisam uspio uslikati. Uvidjaj jos traje, jedva sam dosao do Gradiske nekim zaobilaznim seoskim puticima.
 
Član
mtopic je napisao(la):
Maloprije prosao tuda ...
Nije bio Passat, nego sivi golf IV karavan. Autobus mu je bukvalno pregazio prednji kraj. Po pricama ocevidaca, vozac je bio ziv, ali dok su isjekli auto da ga izvuku, podlegao je. Lice mjesta strasno izgleda, krhotine svuda po cesti, a autobus nekih 50-ak metara dalje u livadi, tel. mi bio prazan, pa nisam uspio uslikati. Uvidjaj jos traje, jedva sam dosao do Gradiske nekim zaobilaznim seoskim puticima.

Tim puticima i dzipom je tesko proci... A jel se zna kako je doslo do nesrece?

Ovo sto sam ja cuo je od nekih starijih ljudi, a oni se bas ne razumiju u auta, ali pogodili su da je vw... Zna li se ko je nastradali?

Kad sam ja prolazio tamo, upravo je proslo pogrebno auto i malo kasnije plavi vatrogasci... Na tom mjestu, gdje je stanica, nekad je bila kucica (ona limena), ali i to je neko prosle godine odnio, ocito mu smetala...
 
Član
steta za ovu trojicu iz prve price...dvojica sto su izgubila zivot i treci, koji ce ih nosit na savjesti...
a stvarno svakodnevno slusam ove price i ne shvatam kako ljudi ne shvate jednom i ne sjedaju pijani u auto...

rip
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
steta za ovu trojicu iz prve price...dvojica sto su izgubila zivot i treci, koji ce ih nosit na savjesti...
a stvarno svakodnevno slusam ove price i ne shvatam kako ljudi ne shvate jednom i ne sjedaju pijani u auto...

rip
Zato sto nam je propaganda po tom pitanju na nuli.
 
Član
Navodno je vozac golfa u pokusaju da pretekne kombi ispred sebe izasao na lijevu traku da vidi ima li ikoga iz suprotnog pravca i u tom momentu je podletio pod autobus ...

Tako vele ljudi sa lica mjesta
 
Član
Trenutak nepaznje... Nije mi bas jasno kako je toliko presao i kako se nije uspio vratiti.... I meni se nocu cesto desava da auto iz suprotnog smjera, kad ti pridje na par metara pogledas u tocak i u liniju i shvatis da je njegov tocak sa tvoje strane linije, pa onda bjezi do ivice ceste.... (i ne daj boze ivicnjaka ode glava...)

Nevjerovatno je ko sve danas vozi.... Pogotovo zenski rod... Ne znam da li sam napisao, (znam da je ovdje off) ali opet cu reci, prije par dana izleti pred mene zena sa autom, ja legnem na svirenu i ona predje na drugu traku, a sa druge strane ide auto... Poslije par dana cura u topoli umalo pred mene, a pravilo desne strane joj ostalo kod kuce...

Htio bih reci (dobronamjerno, da ne mislite da pametujem, vec iz iskustva) da uvjek pazite na to da znate koja je budala za vasim volanom, ali da ne znate koja budala dolazi sa druge strane... Mnogo je danas starih ljudi za volanom, zenskog roda (koje se boje i u bilo kakvoj nezgodnoj situaciji samo zazmire) i naravno neiskusnih vozaca, a da ne pominjem sve ostale neugodnosti koje mogu da se dese (zivotinje, djeca, losa cesta...) i onda neko dodje i kaze ja vozio ovoliko, pa onoliko, pa poslije nekog vremena ga skidaju sa bandere....

Da zakljucim...polako se svagdje stigne, ko zuri cesto ni ne dodje... Kome se ne zivi mora znati da se drugima koji ucestvuju u saobracaju zivi....
 
Član
Kud ces dalje kad me čovjek mogao pokupiti s bočne strane dok sam bio na času vožnje... Ja idem lagano kroz raskrsnicu, a on odozgo prošao kroz crveno... Da nisam stisnuo gas refleksno, udario bi me u moju stranu... I ništa čovjek, samo nastavi vozit, nikom ništa...
 
Član
Mozda dizem malo stariju temu, ali danas sam izbliza vidio ovog golfa sto je podletio pod autobus...



STRASNO!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top