Alfonso / Alfa Romeo

Alfonso / Alfa Romeo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo i ja uslikah ovo' ,pred kucom!
Nesto sam radio,a nesto je jos u pripremi,(felne narucene)! Naravno ocekujem i neke prijedloge !
 
Član
RE: Alfonso

extra alfica,po meni jos fali neke bolesne felge,spustanje,i neki opaki bad look,tj.strahota ziva pogledati te na retrovizoru
 
Član
RE: Alfonso

Fele ce uraditi dosta toga,a ne znam po meni se ova alfa ubila za plasticarenja, kakve modifikacije branika,pragova, te kucanje za pod!
 
Član
RE: Alfonso

Felne sam narucio 17" ,sparco plave opruge imam u garazi !! a imao sam i one obrvice na farovima,i neko mi zguli' jednu!
 
Član
RE: Alfonso

Lijep autich pravo a felgice ce mu leci pravo! A prijedlog: Stavi na zadnja vrata steku!:) To nema niko! Osim one "skrivene"!
 
Član
RE: Alfonso

addo je napisao(la):
Lijep autich pravo a felgice ce mu leci pravo! A prijedlog: Stavi na zadnja vrata steku!:) To nema niko! Osim one "skrivene"!

To je najpametnija ideja, one na prednjim vratima su slicne kao u FAP-a 13, pa ako ima neko dvije neka se javi! :lol:
 

edo

Član
RE: Alfonso

muka mi bude od ovakvog izbora štopki...ipak alfa je ukus...a ne ove điđave štope...
meni je ova alfa najbolja fabrička sa jakim fellama i auspuhom,ostalo je nepotrebno...
 
Član
RE: Alfonso

djulba je napisao(la):
muka mi bude od ovakvog izbora štopki...ipak alfa je ukus...a ne ove điđave štope...
meni je ova alfa najbolja fabrička sa jakim fellama i auspuhom,ostalo je nepotrebno...

Druze,sve je ovo orginalni alfin tuning...

http://shop.alfisti.net/Tuning-Styling/Alfa-156:::1_15.html
 
Član
RE: Alfonso

djulba je napisao(la):
muka mi bude od ovakvog izbora štopki...ipak alfa je ukus...a ne ove điđave štope...
meni je ova alfa najbolja fabrička sa jakim fellama i auspuhom,ostalo je nepotrebno...

Jea slazem sa djulbom :D

Alfa ko alfa je preeelijepo auto, sem felgi i spustanja sve bi bilo previshe za moj ukus naravno :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top