Alfa tunning

Alfa tunning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Upitanju je ALFA 156 1.8 T-Spark 104 KS
Evo mene prvo
i239508_DSC00434.JPG

i239510_DSC00475.JPG

i239509_DSC00452.JPG

Felge OZ sa ljetnim a zimske gume na obicnim alfinim 16-ama
i239511_DSC01790.JPG

Unutrašnjost + Alpine IVA D310R sistem sa pojacalom i 4 trosistemca unutra i bas bure nazad od 200 RMS to cemo ostaviti za drugu temu jer mi trebaju zvucnici pa sam mislio ovdje da potrazim savjete
i239512_DSC01789.JPG

MOTOR
i239515_DSC01783.jpg

Evo jedna slika za panorame iz profila ono
i239514_DSC01908.JPG

Za pocetak dovoljno pozz od mene
EH molim neke preporuke a da napomenem sprotski amortizeri su instalirani zajedno sa felgama da nebi imao problema sa znate vec zakacanjem od blatobrane i zbog nasih losih puteva....
Neke vase preporuke sto se tice dodatnog a da treba mi dobro ozvucenje unutar,
 
Član
dobre felugice...ma kompletna vozilica je extra...meni je tu sve kultura sredjeno...nebi nista diro;)
 
Član
Dobra vozilica felge su extra!
I DVD ti je super,a sto se tice dogradnje audio sistema otvori novu temu pod car audio pa cemo nesto sastavit samo reci do kolko para i sta si planiro!
Pozdrav! :cool:
 
Član
ma da ali sam je malo digao mogao sam je spustiti ali zbog nasih puteva ovako je ok ponasa se odlicno na magistrali istestirano

Sto se muzike tice znaci nesto u vrata jer ovo je slabo gledao sam znaci samo je DvD i pojacalo uzeti ovo je standardno i slabo je a izbacit cu onaj bass nazad ubacit nesto drugo jer bitno mi je ozvucenje unutar i nazad u gepeku moze se sta hoce kombinovati a naprijed 4 vrata
Evo sa slike
dsc00451zo0.jpg

A sto se tice tuninga vanjskog neam razloga da je vise nesto diram izgledom je lijepa sama od sebe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top