Alfa službeno predstavila Giuliettu

Alfa službeno predstavila Giuliettu

Član
U Alfa Romeu su za nasljednicu 149-ke odabrali slavno ime Giulietta čime se u upotrebu vraća jedan od najpoznatijih naziva ugledne italijanske marke. Nemaštovita brojčana imena modela tako zamjenjuju znatno upečatljiviji nazivi, primjereniji filozofiji sportskih emocija koje Alfa njeguje.

Prilikom komercijalnog lansiranja Giulietta će biti dostupna sa četiri turbo motora, a svi zadovoljavaju Euro 5 norme te serijski dolaze sa Start&Stop sistemom koji pripomaže smanjenju potrošnje i emisije izduvnih plinova.

15%20alfa%20giulietta%201.jpg


Giulietta na tržište dolazi u kombinaciji sa 1,4-litarskim benzinskim strojem u izvedbama od 120 odnosno 170 KS, dok će ponudu dizelaša činit 1,6-litarski JTDM agregat od 105 KS, a snažniji 2.0 JTDM razvija 170 KS.

15%20alfa%20giulietta%202.jpg


Svi motori dolaze u kombinaciji sa šest-stepenim ručnim mjenjačima, dok će najsnažniji dizelaš biti opciono dostupan i sa Fiatovim novi mjenjačem sa dvije spojke.

15%20alfa%20giulietta%203.jpg


stories...ta%204.jpg


Alfa-Romeo-Giulietta-1.jpg


epcp_0912_03_o+2010_alfa_romeo_giulietta+interior.jpg


alfa-romeo-giulietta-2010-interior-01.jpg


alfa-romeo-giulietta-2010-interior-02.jpg



alfa-romeo-giulietta-2010-interior-03.jpg


alfa-romeo-giulietta-2010-interior-04.jpg


alfa-romeo-giulietta-2010-interior-05.jpg
 
Član
cudi me da ti istrazujes nesto oko alfi...:lol:
premocna je sva...pogotovo satovi....;) unutrasnjost super,ali mi nesto fali naprijed....:icon_rolleyes::icon_question:
 
Član
stvarno je prelijepa,ovi farovi nisu bas nesto,ali moze proci,sve to nadoknadi ostatak auta,linija je predobra,a unutrasnjost da ne pricamo,,perverzija;);)
 
Član
bigm je napisao(la):
faro vi su kao da ce se sad rasplakati :icon_sad:

farovi su isto kao neko "nevinasce" :D heheh cini mi se da su kod alfe mito slicni, mrsko mi sad gledat sliku, al ovo valjda treba biti malo "zesce" auto nego mali mito :D ostatak za 5 ;)
 
Top