Alfa Romeo GTV

Alfa Romeo GTV

Član
34or9eq.jpg


33vgg13.jpg


2ih9n39.jpg


msnccy.jpg


242xw5j.jpg


103tpjr.jpg


k70nl.jpg


slike su nocne a i auto nije oprano vrijeme ruzno, al bice josh slika :)

motor 2.0 16v TS
 
Član
RE: alfa romeo gtv

svirnuo sam vam kod ZDK ti sandro i josh par vas bilo vi gledate al ne znate ko je :)
 
Legend
E jesi je i sliko, nema, treba ti zabranit prostup aparatu. :D

De to jednu noc da istajlujemo kako treba :) pa da vas poslikam.


Btw preljepa Alfa, svidja mi se sto je sve crno, crvena sjedista. Neka ti je sa srecom da se navozas.

Alfa = sjedi dole 5 + ;)
 
Član
evo i ja gledam slike basnidje veze... al hajde za pocetak mogu proci :D, ajde oko nedelje cemo se slikavat klubski ABD :D hvala na zeljama :)
 
Član
Nisam gotivila Alfe ni sekunde,al ova zapada za oko mora se priznat.Preljepa je...
Od crvenih sjedista, + zatamljena je crna je crne felgice sve tip top..Sam slike loshe treba to malo bolje odradit..

Nesto mi zao tablice iskrivila se gotov popucala ehheh :p


Sve u svemu tip top sretno i polakoooooooo :icon_evil: ne jurcat ne :icon_evil: :p

;);););););););)
 
Član
ma tablicu sam stavio i nakrivo ima ona mala pa sam se danas dvoumio dal malu da postavim pa postavim nesto mi mrsavo pa vratim veliku a ona kao da je pod sljivom pravljena :) a hoce ona gasa ja joj nedam :D...

hocu da mi daki slika al ispred In-a :D

Hvala :)
 
Član
Ma nista ba In rupa ide se to na posebna mjesta za slikavanje bas Dakiju govorim treba nac neku macku napucanu neki sorc neke sandale i shooting dernut ahahahahahhaahahaah al def.zasad meni najjachi autic u TZ sam oprat jarane :D ma sta ne jurcas neku noc kad sam te srela s Trizex jaran nije se ni upalilo zeleno ode ostavi me hahahahaahahahha :D
 
Član
ma nacemo nesto barem toga sa ovom kozom nije tesko :p zvacemo MACU haahhahahah....

pa et sto kaze ado osvjezenje za grad, kad daki bude slobodan bacit cemo shooting :)

nisam to ja bio :p

sto bas bi volio jednu kod ina s mobitela :)
 
Član
OJJJJ AHHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHHAAHAHHAHAHAAHAAHAHAAHAHAHHAHAHA

Nemoj majke ti pokvari izgleda auta u startu s takvom MACKOM

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAAHAHAHAHHAHAHHAHA...

De ba mani se Ina jarane :D cut cemo se ovih dana da se to odradi :D dok bude vrijeme kak trea.

Jasta si neg ti bio idi na clanovi na cesti izdao te Trizex lalalal :p
 
Član
rasna MACA :p

vidio sam :p

ajde dogovoreno :)

Dioda je napisao(la):
Alfa zvoni brate, 5+ za auto, puno sretnih kilometara, samo sevap oprat..:lol: ;)


a brate imam je 8 -9 dana 3 puta oprano :D zadnji put zakjuce samo vozi se a i vreme lose :)

Hvala :)
 
Top