Alfa Romeo GT Full Brush

Alfa Romeo GT Full Brush

DLS

Početnik
sve je super ..samo sto ti taj ram od prednjeg branika ,nevalja.. nije u perspektivi sa autom .nepoklapa se ,bjezi udesno skroz
 

DLS

Početnik
dewillrock je napisao(la):
DLS je napisao(la):
sve je super ..samo sto ti taj ram od prednjeg branika ,nevalja.. nije u perspektivi sa autom .nepoklapa se ,bjezi udesno skroz

Ma nesto sam tako i htjeo da izgleda kao odvaljen.

aha ,,aha.. odvaljen .pa ponovo nakrivo zavaren ..onda si trebo na mjestima varenja ostavit da se vidi kako je brusilicom skidan laki i da je vareno ,,onda bi bila jeba .. ;)
 
DLS je napisao(la):
dewillrock je napisao(la):
DLS je napisao(la):
sve je super ..samo sto ti taj ram od prednjeg branika ,nevalja.. nije u perspektivi sa autom .nepoklapa se ,bjezi udesno skroz

Ma nesto sam tako i htjeo da izgleda kao odvaljen.

aha ,,aha.. odvaljen .pa ponovo nakrivo zavaren ..onda si trebo na mjestima varenja ostavit da se vidi kako je brusilicom skidan laki i da je vareno ,,onda bi bila jeba .. ;)

uh nisam bas toliki strucnjak,ali nije ti losa ideja mozda pokusam nesto ;)
 
jako dobro drug...svidja mi se brush :D ..nisam odavno vidio tvoje radove, jedva cekam da vtbih krene sa radom :D
 
cico_mevle je napisao(la):
jako dobro drug...svidja mi se brush :D ..nisam odavno vidio tvoje radove, jedva cekam da vtbih krene sa radom :D
heh hvala druze,vjeruj mi da i ja jedva cekam da forum pocne raditi,nekako mi je zao sto se zatvorio bio sam se navikao na njega pravo.dosta sam stvari naucio na onom forumu.;)
 
Top