alfa romeo airbag

alfa romeo airbag

Fap

Član
Eh narode da vidimo je li ima ko ovakav problem

Jos od kad je stari kupio alfu upaljna je crvena lampica za airbag sto znaci da je nesto neispravno. Nekad smo mi to odvukli majstoru za italijanska vozila koji je rekao da je to samo neka greška i on je kao ponistio gresku i u toku dana ta se lampica opet upalila. Sta uradit ?
 

Fap

Član
dado990 je napisao(la):
a je li ti provjerio imaš li uopšte air bag, mislim da nisu iskočili pilikom udara

nije provjeravao po onim torbicama imam 6 airbagova al nije nista provjeravao jesu li pristekani :D
 
Član
to je problem, možda je auto bio udaran, a neko samo stavio onako air bage, samo da imaju radi prodaje
 
Član
ne znam prijatelju ja sam iz gradačca, meni se ta stvar dešava na mercedesu ali sam otkrio da sa donje strane sijedala ima prekid i da se zato pali lampica
 

7OZ

Član
Imao sam isti problem...imas ispod sjedista prikljucke koji se prilikom pomjeranja naprijed nazad ili odvoje (kod mene se je zica jedna prekinula) pa to onda stalno gori ta lampica...Otišao do auto elektricara, čovjek zalemio žicu...problem rijesen...cijena 5KM ;)
 

Fap

Član
7OZ je napisao(la):
Imao sam isti problem...imas ispod sjedista prikljucke koji se prilikom pomjeranja naprijed nazad ili odvoje (kod mene se je zica jedna prekinula) pa to onda stalno gori ta lampica...Otišao do auto elektricara, čovjek zalemio žicu...problem rijesen...cijena 5KM ;)

onda savjet kojem auto elektricaru otic, jer u mom gradu imaju majstori samo za krseve.

nermin je napisao(la):
Imas u visokom majstora za alfu...

taj mi je majstor i ponistio tu gresku na laptopu
 
Top