ALFA ROMEO 2.0 TS

ALFA ROMEO 2.0 TS

Član
2cidame.jpg
r2wdc5.jpg
292xlio.jpg
2rcrd5y.jpg


Mislim da slike govore dovoljno, ali evo, moram napomenuti da su na njoj gevinde u kombinaciji sa 17" felgama, slike su uglavnom sa street race-a u Zaluzanima u BL. Ako bi neko da zna vise otvoren sam za inf. Kai i za sva pitanja sto se tice autodijelova svih tipova vozila... uzivaje :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
Hvala puno svima, bice toga jos....
Uskoro i predstavljanje auto kluba "Ugo Stella" na forumu, svi zaiteresovani Alfisti mogu pregledati i u claniti se na nas forum http://arcugostella.com/

:123:
 
Član
Hvala drugar...a pregledao sam i ja tvoj projekt, i stvarno nemam rijeci.. odao si se do kosti, tebi svaka cast, trebalo je tu uloziti vremena truda i NOVCA prije svega :cool::cool:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Odličan primjerak. Kako te služi 2.0 ts?

3 godine nisam nista radio sem redovnih servisa ( ulje, filteri, kvacilo, ) i stvarno je formula, pravi ferari za siromasne, mnogi ne mogu da vjeruju ali je doslovno tako, pricaju samo koji znaju, koji su osjetili kako to ide, nacin na koji prima gas je fenomenalan, ulazak u krivinu sa pri vecim brzinama kao karting nema bocnog klizanja u sijedistu... a jos jedna cinjenica...Enzo Ferarri je vozio za alfu pa otisao iz nje da bi osnovao sto je osnovao, da sad ne pricam opsirnu istoriju... Ko nije neka proba, navuci ce se momentalno...i da zaboravite pricu, nema dijelova, skupi dijelovi, pogledajte malo Audija, kao neki luksuz auto dijelovi da padnes na dupe od cijena, a nista to je samo Audi. I kome se da neka pregleda na YouTube malo Alfu 155 Q4, dodje kao VR6 za vw ali... pogledajte sta je to. I jos da napomenem, recimo, polovna Alfa 145 je od 1700 do 3500 km registrovana, a savrsen autic, nikad nije kasno za alfomaniju ;);)
 
Top