Alfa Romeo 159

Alfa Romeo 159

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo kupio sam alfu 159 1.9 jtdm 16v,auto je uredno i fino utegnuto fino vuce.Nakon razmišljanja o pojedinim motorima odlucio sam se na ovaj 1.9 a imao sam u planu 2.4 ali covijek prodao auto :D pa sam morao naci drugu.Meni je nekako auto baš brutalan sad sam u potrazi za finim felgama i spuštanje je u planu.Ima 110kw 6 brzina od opreme ima tu svašta nešta.















 
Član
Auto mojih snova! Samo preferiram benzince, ali ipak...

I sto se tice feluga, jedino nabaci vece, ali isti dizajn. Meni nema nista ljepse od ovih feluga na alfama

Zelim ti mnogo ugodnih kilometara.
 
Član
jeste auto je stvarno fino a mislio sam a4 b8 ali ipak nekako mi je ovo ljepše auto a i ostalo je viška para pa se moze nešto dodat na auto
 
Član
Po meni jedna od ljepsi alfi,nevjerovatno kako lijepo izgleda uz vece felgice ce biti odlicna..jesi razmisljao kozu unutra ili jos kakvih planova.
 
Član
više onako radi izgleda nazad a znam da nece biti zvuka brat kaze bolje nekakve nastavke one nazad stavit ako se tako zovu ima fini
 
Član
dali ima nekakav drzac za flasu onako manju da se ugradi negdje dosta pijem coca cole dok vozim a zna se desit i da jedem haha kebab pa ovako nema gdje sa flasom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top