Alfa Romeo 159

Alfa Romeo 159

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
auto mojih snova...meni za dusu...uradjena za 3 sata...light tuning...cilj mi nije bio napravit nesto u sta ce svako buljit nego nesto sto je ostvarenje mojih snova...;)


 
Član
ovaj mi se ne svidja kako si uradio! Premalo je izmjena na autu! Ali registarske tablice su originalne!
 
Član
addo je napisao(la):
ovaj mi se ne svidja kako si uradio! Premalo je izmjena na autu! Ali registarske tablice su originalne!

heheh
pa i napisao sam da je za dusu...samo ima greska,u vrhu slike,kad sam ga spustao ostao mi jedan dio slike koji je sad dupli,trebam to popravit..a bice jos slika na kojima ima dosta modifikacija:icon_biggrin:
 
ahh, original je predivno auto. jedina zamjerka originalu ide na racun glomaznih retrovizor, sto je sve cesce radi nekih novih propisa na zalost..

sto se tice dorade, nadam se da ti nije na tvom autu cilj da imas prokuhan motor ili podupravljanje u krivini.. u oba slucaja je to jako jaaako loshe :)
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
ahh, original je predivno auto. jedina zamjerka originalu ide na racun glomaznih retrovizor, sto je sve cesce radi nekih novih propisa na zalost..

sto se tice dorade, nadam se da ti nije na tvom autu cilj da imas prokuhan motor ili podupravljanje u krivini.. u oba slucaja je to jako jaaako loshe :)

hehehe,ja vozim terenca,znaci o podupravljanju nema price,inace sam na krovu...motor mi ne moze prokuhat,nikad ga jos nisam podigao iznad radne temperature,a ak se to dogodi ima jos jedan ventilator:icon_biggrin:pS je jedno a zivot drugo:icon_biggrin:
 
Član
MLaden je napisao(la):
Nemoj lepoticu dirati Dorate :D

ma samo malo...skoro se ni ne primjeti:icon_biggrin:a nisam ni imao puno ideja sta da joj uradim...auto extra samo od sebe...talijani ga sklepali predobro...ne moze nijedan svabo s njima...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top