alfa romeo 159 mat crna

alfa romeo 159 mat crna

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma vrh druze! ;) Ona je sama po sebi odlicna! Stila cu da mijenjam kad budem mogao nju da kupim i nista drugo! Samo 159! ;)
 
Član
e vidite sad ima li kakva primjedba:icon_biggrin:
Svaka cast ja ovaj PS nikad necu skontat radovi odlicni i prvi i i ovaj sad :cool::cool: farovi nemoguce :icon_eek: kako ovo :cool:
 
_vwfan_ je napisao(la):
e vidite sad ima li kakva primjedba:icon_biggrin:
Svaka cast ja ovaj PS nikad necu skontat radovi odlicni i prvi i i ovaj sad :cool::cool: farovi nemoguce :icon_eek: kako ovo :cool:

znas zasto neces skontat?zato sto se photoshop vjezba,a ne konta :lol:
salim se ja malo,stvarno nema zaj*ancije ovdje,moras sate i sate provodit da bi skontao kako,sta...
a farove ti ne mogu objasniti ako ne radis u ps-u,ako radis vrlo lahko ;)
 
Član
prednja guma, malo lose isjeceno...al ne bas previse.. kad se priblizi, vidi se ;)

ostalo je dobro pravo :cool:
 
Član
ev ide odmah ;)


edit:


ovo ovdje mi je tako izgledalo u browseru, al kad sam skinuo i pogledao u PS-u, izgleda dobro ;)
00671be82b279ef9d136aaebccb6422f.jpg
 
sub3r je napisao(la):
ev ide odmah ;)


edit:


ovo ovdje mi je tako izgledalo u browseru, al kad sam skinuo i pogledao u PS-u, izgleda dobro ;)
00671be82b279ef9d136aaebccb6422f.jpg

ma nece photobucket da prikaze sliku u org velicini,rezolucija je inace velika...
to sto ti se ucinilo je ustvari osvjetljeni dio gume koji polako nestaje ;) evo preko imageshack...LINK
 
sub3r je napisao(la):
aha, vidim i ja sad na HR-u
svaka cast ;)

i jos jedno pitanje, farove cim si odradio :D

uzmes brush i nastimas ga na linear light,ostalo je do tebe koliku ces jacinu i nijansu...eto probaj
kad uvjezbas to onda napravis novi prazan layer i uzmes ponovo brush(sve isto ) i povuce jednu deblju crtu od fara prema naprijed,znaci na obe strane...
odes na filter/blur/gausian blur i stimas svjetlo...eto,nemam tutorijal da ti dam link jer sam ja ovako iz glave radio ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top