Alfa Romeo 159 - Cipovana 145 KS

Alfa Romeo 159 - Cipovana 145 KS

Administrator
Evo da i ja predstavim svoju alficu, kupljena marta 2015, uvoz iz Francuske sa 88 000 sada ima oko 110 000 KM ...

Ostali detalji ...
- Datum proizvodnje: 09/2010
- Odradjen profesionalni chip-tuning sa 120 na 145 KS


- Zimske gume Dunlop Winter Sport 5 (kraj 2015 godine) sa 16" orginal Alfa alu. felgama.
- Ljetne gume Michelin Primacy 3 (pocetak 2016 godine) sa 17" alu. felgama (Aversus Wheels Hercules)

- Posebni detalji (Sve sijalice zamjenjene sa LED, logo zamjenjen cron-bijelom verzijom prednji-zadnji, klijesta u crvenoj boji sa alfa romeo natpisom)
- Ugradjena kamera, dash-cam (bez vidljivh kablova itd.)

- Design GIUGIARO, Max Full !!!


Vise detalja:
Boja Antartic Bijela metalic, klimatronic, daljinsko ključanje, ABS, ESP, 8x airbag's, servo,
4x el. podizači stakala, audio sustav CD, krom paket, maglenke, naslonjač za ruku,
putno računalo, tempomat, 6-brzina, ukrasni detalji unutrašnjosti, digitalna dvoslojna klima,
multifunkcijske tipke na volanu, alu-felge 16", nebo u crnoj boji, sportsko kolo upravljača,

2X parking senzori + bočni senzori s navođenjem parkiranja, sportska sjedišta, kožna sjedišta,
Grijanje sjedišta, el. pomjeranje sjedišta, memory funkcija sjedišta, el. paket opreme,

Navigacija - Velika sa mapom, Distinctive, Design GIUGIARO, Max FULL

IMAG0198.jpg IMAG0214.jpg IMAG0220.jpg IMAG0222.jpg IMAG0201.jpg IMAG0227.jpg
 
Član
Sve perfekcija, prelijep auto, moj favorit uz hondu akord u ovoj klasi, samo ove felge su za nju totalni promasaj.
 
Član
Ne bih dalje od TI opreme isao. Moze se neeko ne slagaati al aalfa u svojoj ponudi nudi najljepse felge stoga ne vidim zasto neko joj stavlja ovako ruzne felge. Unutrasnjost je druze extta
 
Član
Spominjao si original alfa feluge 16ke. Nema ljepsih... Ja bi ovo jos samo malo zatamnio, i originalne alfa 17 ili 18ke nabacio...
 
Administrator
Spominjao si original alfa feluge 16ke. Nema ljepsih... Ja bi ovo jos samo malo zatamnio, i originalne alfa 17 ili 18ke nabacio...

Na orginalnim 16" su zimske gume, ove su za ljetne, ukazala se prilika da se uzmu jeftino za razliku od orginalnih 17 ... Zatamnice se zadnja stakla ...
 
Član
Ovo mi je najljepsi model od alfe uvijek bio... nek je sa srecom da sluzi... samo jos fele neke bolje da je popuni...
 
Član
za cijenu kolko kosta najljepsi auto u klasi :)
a mapu si trebao raditi na barem +35 ks to je optimalno :)
 
Top