Alfa Romeo 156

Alfa Romeo 156

Član
poslije fiatovi (punto mk1, i mk2a) malisana dosao je red da se malo raskomotim. na red je doslo vozilo iz iste porodice. alfa romeo 156.
10681750_949012711779277_71303312_n.jpg 10706376_949012031779345_1686695033_n.jpg 10714604_949011835112698_1059413640_n.jpg
motor je 1.9 jtd sa 105 ks.
ima nekih radova na njoj. ali to cu polahko kako budem mogao sa finansijama. :D
 
Član
Jel to hauba malo bjezi ili far ??
A ta alfa je stvarno lijep auto
I mani se tih tuning papučica i naba za mjenjac
 
Član
bjezi njoj svasta nesto, prvo se pobrini da dovedes u red limariju i da nema zazora jer to bas ruzno izgleda, inace ova alfa je prelijep auto , ne treba joj puno da izgleda odlicno , sretno :))
a papuciceno coment , ja ne znam kako to neko stavi u auto jos i plati za to smece
 
Član
nmg da vjerujem druze ali jednostavno sam se sjebao prva tema o italijancima koju sam otvorio je ova i bas na nju da naletim,,,ta alfa je sad kod mene motor jojj je extra i perfektan sto bi se moglo reci,,a zazori nisu fabricki ta alfa je udarena nasao sam sve tragove bla bla ali ne bitno,,ona perfektna a ja jos nmg da vjerujem bas nju da sretnem a evo jedna slikica kakva je bila do prije 2-3 dana a sad sam je jos malo izmjenio,,,i prezadovoljan sam autom,,bit ce slika o novom update-u..pozzz
slika-368962-551ef6456faa2-velika.jpg
 
jel ovo doso i plin na alfi, vidim ima cep gdje se sipa :D:D
druze znam da je fino prec iz sepeta u auto ali treba uzet auto kako treba a ne krntiju kojoj ni jedan zazor ne valja
 
Član
bas kako sam naveo alfa udarana nije ni jedan zazor fabricki niti nijansa sve je to radjeno,pa tako stavljena karambolka sa nekog benzinca nije njegova,,a inace prodao sam audiija a4 1.9tdi 2000god,,i uzeo alfu pa nez da li je taaj audi to sto ti navodis "sepet",,mada alfa nema greske na motoru niti bilo kakvih mahanicki problema a ti zazori i te sitnice su rijesive jer je sve novo na njemu sto je bilo sj**ano samo treba pravi majstor da to poveze kako treba
 
Član
hmm nez da li si cuo kad ali raspitaj se u beogradu postoji firma koja ugradjuje plin na dizele,nez kako sta al znam da je skupo u PM ali i izvodljivo
 
Član
cuo sam za taj plin na dizelu, po prici lakse je ubacit benzinca i staviti plin na njega nego dizel prepravljati na plin.
 
Top