Alfa Romeo 156 SW 2.5 V6

Alfa Romeo 156 SW 2.5 V6

Član
kako nisi uspio izvuci auto gdje, stvarno velika steta, nadam se da ces to uspjesno srediti
 
kako nisi uspio izvuci auto gdje, stvarno velika steta, nadam se da ces to uspjesno srediti
covjek vozi kamion, bio na putu u Italiji, kako ce izvuc auto
bili smo prvi dan kad se smirilo i nije se moglo doc do auta osim camcem a nije se auto ni vidjelo u vodi
danas smo ga rastavili i cisti se na praoni pa sta Bog da
 
Član
jbga mislio sam da je nekako bilo moguce izvuci auto kad je pocela voda nadolaziti , i ja sam svoje morao izvuci da ne poplavi, ali sta je tu je, moze se to srediti ponovo, motor i elektronika mogu biti zaeb jedino ostalo oprati i srediti i bit ce kao i prije
 
Član
vidio sam te danas cini mi se u srebreniku kod mupa, kontam jeste dobra alfa ako je tvoja :D
 
Član
Svaka čast ako si je uspio bez većih problema vratiti, odličan si posao onda napravio...
Motor očišćen, plin sređen ,unutrašnjost očišćena..
Ima još nekih sitnica koje treba uraditi npr centralna ne radi na zadnjim desnim vratima ali glavno je riješeno :)
Prijavljuje grešku na senzoru za papučicu gasa pa će se to srediti sljedeće sedmice
 
Super Bgm, jer svi znamo sta je voda. Takodjer ima tema da li je moguce vratiti/upaliti potopljeni auto - vjerujem da bi tvoje iskustvo bilo od pomoci mnogima koji imaju slican problem. Jos jednom sam vrlo ugodno iznenadjen uradjenim poslom, svaka cast!
 
Super Bgm, jer svi znamo sta je voda. Takodjer ima tema da li je moguce vratiti/upaliti potopljeni auto - vjerujem da bi tvoje iskustvo bilo od pomoci mnogima koji imaju slican problem. Jos jednom sam vrlo ugodno iznenadjen uradjenim poslom, svaka cast!
najbitnije je sto je nije palio nikako, prvo je motor otvoren,ociscen, pa je onda na red generalno ciscenje pa vracanje dijelova nazad, nova izolacija...
 
Top