Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTD

Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTD

Legend
RE: Nova vozilica

stvarno prelijepa alfa, a sto ti se maska ne svidja.....ostavi je,neka bar po icemu bude drukcija od drugih
 
Član
RE: Nova vozilica

Evo starog alfiste :lol:
Steta pa je bijela otisla, ali i ova je prelijepa, motor je odlican ;),nije klasicni dizel zvuk. Imam poznanika sa tim motorom, 3 i po godine samo toci i vozi,jednom samo alnaser repario za sitno love,cetkice itd. Uostalom znas ti to vec ja mislim:icon_smile:
Neka si staru masku vratio,fali pola auta bez nje.
 
Član
RE: Nova vozilica

Moj omiljeni karavan! Svaka čast!

Maska baš fino leži, još da su farovi crni bio bi pun pogodak....
 
Član
RE: Nova vozilica

extra alfa da se navozas sretno!!
kupi seb vw da ides u sumu a alfu da furas se po gradu i da uzivas!!!!
 
RE: Nova vozilica

nadam se da se admini nece ljutiti sto podizem staru temu, stari je zauzet pa ponekad navrati jbg znate neki kako to ide poso zena djeca :icon_smile:

maloprije su stigle felge 16" za zime, sad nas interesuje ovi ovda sto imaju polir majstori ;) da vas pitam, felge su i ranije vozene zimi bile su zasticene nekom folijom tako da se so podvukla ispod te folije i napravila neke fleke a folija se guli na nekim mjestima, do zime je stari imao namjeru to srediti i ofarbati, sada nas interesuje priprema kako te fleke skinuti smirglom ili :icon_question:







kada stignem stavicu jos slika vozilice, sada nece da ucita aparat, nadam se da se admini nece ljutiti i da cu dobiti odgovor na pitanje

pozz

:123:
 
Član
RE: Nova vozilica

jbg najbolje skid boja (imas kupiti u boje i lakovi)
skines staru farbu,onda malo ismirglas i ponovo lakiras
mozes i da poliras,ali posto ces koristiti za zimu,prva varijanta ti je dugotrajnija... ;)
 
RE: Nova vozilica

ljuboje je napisao(la):
jbg najbolje skid boja (imas kupiti u boje i lakovi)
skines staru farbu,onda malo ismirglas i ponovo lakiras
mozes i da poliras,ali posto ces koristiti za zimu,prva varijanta ti je dugotrajnija... ;)


hvala :icon_smile: danas smo ih oprali i ostavili, bila je namjera da se farbaju u ovakvu kombinaciju, sta mislite :icon_question:



boja auta je ista a i felge su slicne meni se ovakva kombinacija cini :cool:

:icon_confused:
 
evo mene jos malo :cool: felgice neki dan stigle sa farbanja, ovih dana valjda nekad bude postavljanje ;) boja nesto slicno kao grafitno siva, na kraju je stari odusto od zlatne varijante :icon_confused: ali svejedno lijepo joj stoje, inace nije se nista pretjerano radilo, par karbonskih detalja iznutra (nemam slike :/ ali uslikam ovih dana ;) ) da ne pricam previse, evo par slikica felgi

kada budu postavljene napravit cemo neki shoting :D





do pisanja :123:
 
Top