Alfa Romeo 156 2.0 JTS

Alfa Romeo 156 2.0 JTS

Član
Vozdra raja!
Evo da pretstavim i svoju novu vozilicu,u pitanju je Alfa 156 2.0 JTS (122kw/165ks) sa manuelnim mjenjacem. na njoj su 17" felge + 15" felge koje cu koristiti u zimskom periodu. spustena je,stavljene su zute opruge (nisam siguran koji je proizvođac jer ih je stavio covijek koji je vozio prije mene) kozna momo sjedista sa grijacima itd.
Evo sad par slika a bit se jos dok slikam.


 
Član
Одг: Alfa Romeo 156 2.0 JTS

Dobra, dobra.

Послато са Skate користећи Тапаток 2
 
Član
mogu mislit kako ide sa ovim motorom super je nego de nam uslikaj i unutrasnjost....;)
 
Član
edo_benz je napisao(la):

hvala drug :icon_smile:
moram vidjeti koliko je dozvoljeno da se zatamni,LED rasvijetu,xenoni i mjera nista :icon_smile:vise

Nexus je napisao(la):
odlicna alfica, nek je sa srecom;)

hvala hvala a nadam se da ce bit srece da se nece kvariti :icon_smile:

M1rza je napisao(la):
dobra Alfa a dobar i motor..:cool:

hvala drug ;)
mada je i tvoja zvjerka V6 3.0 :icon_smile:

viper je napisao(la):
Dobra, dobra.

Послато са Skate користећи Тапаток 2

hvala drug ;)

soffa je napisao(la):
mogu mislit kako ide sa ovim motorom super je nego de nam uslikaj i unutrasnjost....;)

ma ide ona fino drug nego mi ove 17-ke gume lose pa je bas i ne smijem do maximuma :icon_sad:,a slike cu sutra postaviti nisam danas uspio slikati sutra sigurno :icon_smile:

OggyBoy je napisao(la):
:cool:

Uuuuu, dobra konjica pod haubom.:123:

dobra zadovoljan sam ali nebi bilo viska jedan chip tuning uraditi :icon_smile:
 
Član
allroad je napisao(la):
Drug gdje je alfa? jel sve uredu

M sve extra,super radi:icon_smile:
Imo sam nekih problema oko motora to sam zavrsio,jest skupo bilo al sad je prava vozilica.
danas mijenjao prednje diskove stari bili krivi uzeo ferodo 130 km ostali su jos zadnji seleni i da zavrsim sa popravkama sad zasad :icon_smile:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Ljepotica sa zvijerkom ispod haube ;) .Lijepa je i ona 147 mica pored nje na zadnjoj sliki ;)

Dobra je zadovoljan sam sad zasad:icon_smile:
A 147 je bila moja prodata je fina je i ona 1.6 TS
 
Član
mali update prije par dana u guzvi u gradu onako cimam se,odjednom se javlja upozorenje na bord comp previsoka temp. rashladne tekucine,ja pogledam na mjerac tamo zakucalo 130 stepeni :icon_eek:
i nekako se uspijem prestrojiti i skrenek kod merkura na otoku,stanem otvorim haubu i cudno mi nekako ne radi ventilator,ja ga pokusam okrenuti rukom ne moze ,izgorio motoric :icon_mad: i tu noc kuci auto na parking sutra jedva nasao ventilator polovan 100km zamijenio i vozi :icon_smile:
 
Član
nevjerovatno da se neda rukom pokrenuti ? jesili to 100km platio samo ventilator ili citav set hladnjak i ventilator ?
 
Član
nevjerovatno da se neda rukom pokrenuti ? jesili to 100km platio samo ventilator ili citav set hladnjak i ventilator ?
 
Top