Alfa Romeo 156 2.0 JTS Selespeed

Alfa Romeo 156 2.0 JTS Selespeed

Član
Evo da i ja predstavim moju lepoticu ovde, u pitanju je Alfa 156 2.0JTS Selespeed 2002g (SPECIAL VERSION BN SELESPEED DISTINCTIVE (LV5) u fulu sa fabrickim xenon farovima sa socivima, senzorom za kisu, mobilnim telefonom, Momo kozna sedista itd.... da ne nabrajam sve jer je spisak duzi :)

Evo i slika:



Do sada na njoj uradjen mali servis, zamena filtera klime i svih filtera, dopuna i provera klime, sipano Q8 F1 ulje u motor koji mi se i na predhodnoj Alfi 156 2.5V6 odlicno pokazalo, zamena gornje leve viljuske i zadniih silena, veliki sevis mi dolazi uskoro na red, tako da bice zanimljivo :)
Upravo kupih i zimske gume Bridgestone Blizzak 205 55 R16, jes da do zime ima jos ali na vreme se spremam :)
Ima tu jos da se uradi par stvari ali polako resice se sve.
Sada sam spremio distance od 15mm i duge vijke da bolje lezi na putu a i ujedno atraktivnije izgleda, evo slika ispeskiranih distanca i vijaka.



Distance i glave vijaka ofarbao sam u crveno da bude u tonu sa celjustima i glavcinama :)



Toliko za sada, pozdrav
 
Član
Hvala, hvala trudim se da bude kao lutka :icon_smile:

Trazim vec duze vreme da kupim sajtne ili pragove, suknjice kako se gde zove, ovde se tesko nalaze i skupe su kao da su od zlata
Dali tu kod vas ima negde da se kupe, originalne ili kopija uradjena sa kalupa od originala.

Evo i slika da pojasnim na sta sam mislio :)

 
Član
Distanci namontirani sad Alfa mnogo bolje lezi u krivinama a i lepse je ovako.



Tablice odjavljene, sledi prevod Alfe na moje ime, konacno posle 5 godina voznje Alfi kojih sam dosada izmenjao 5 da imam auto na mom imenu.:lol:
 
Član
Одг: Alfa Romeo 156 2.0 JTS Selespeed

Distance sam nabavio pola dzabe a pola platio.

Послато са Skate користећи Тапаток 2
 
RE: Одг: Alfa Romeo 156 2.0 JTS Selespeed

viper je napisao(la):
Distance sam nabavio pola dzabe a pola platio.

Послато са Skate користећи Тапаток 2

super,ako budes prodavao imas kupca:cool::cool:
 
Član
Ok, videcu dali mogu da nabavim jos jedne, da napomenem da je raspon rupa za vijke 5X98 i za precnik glavcine 58mm
 
Član
Bice, bice, samo treba vremena ;)

Kupih odlicnu spravicu za diagnostiku i brisanje gresaka, netreba vam racunar ni mobilni telefon, napajanje dobija sa OBD2 porta, jednom recju fenomenalna spravica, moja modifikacija je dodavanje prekidaca za iskljucivanje jer je odmah pod naponom cim se ubode u OBD2 port.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Btzl2w9WCF4[/video]
 
Član
Izgleda da cu morati da odustanem od distanca, kaci mi nazad guma za rub, resenje je da nevozim nikoga pozadi ili da ih skinem :icon_confused:
 
Top