Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mozda sam ja malo subjektivan, ali mislim da nema razloga da zalis za BMW-om, jer Alfa je predobra.
 
Član
ljudi tvrde da trosi oko 10 ili cak i manje,ali...
i za motor kao kod mene (2,0 16V) tvrde da nece preci 14-15,a meni bord ne spada ispod 20-25...:lol::lol:
 
BMW JE U LIVNU EXTRA JE NEMA STA UZEO GA MOJ PRVI SUSJED...NEBIH GA DAO ZA ALFU AUTO EXTRA IZGLEDA BAR NA OKO...
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
BMW JE U LIVNU EXTRA JE NEMA STA UZEO GA MOJ PRVI SUSJED...NEBIH GA DAO ZA ALFU AUTO EXTRA IZGLEDA BAR NA OKO...

Da kako izgleda iz vana takav je i iznutra,a drago bi mi bilo da znam da je otisao u dobre ruke... ;)

adoswr je napisao(la):
ljudi tvrde da trosi oko 10 ili cak i manje,ali...
i za motor kao kod mene (2,0 16V) tvrde da nece preci 14-15,a meni bord ne spada ispod 20-25...:lol::lol:

Pa i ja mislim da ne bi trebala da potrosi vise...
 
Početnik
TDi Power je napisao(la):
Pa to je stvarno previse za ovaj motor,ja kontao negdje 8.5L:icon_question:


otvorena voznja tako ce i trosit,a opet puno znaci i nacin voznje,gradska negdje oko 10l...;)
 
Član
bravof je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Pa to je stvarno previse za ovaj motor,ja kontao negdje 8.5L:icon_question:


otvorena voznja tako ce i trosit,a opet puno znaci i nacin voznje,gradska negdje oko 10l...;)

Pa BMW 2.0 24v sa dva klipa vise,a trosio mi je otvorene 8L ne kontam zasto bi ovaj uzeo vise...
 
e ljudi eldin kupio vijencanicu ...ma ja sam davno rekao da ti nisi normalan,dao bmv za alfu,moje misljenje je da si se pravo izradijo ...ali sta ja znam ja vozim GOLFA.....http://www.bhtuning.com/images/smilies/smajli/smajli38.gif:icon_confused:
 
Član
muha_edition je napisao(la):
e ljudi eldin kupio vijencanicu ...ma ja sam davno rekao da ti nisi normalan,dao bmv za alfu,moje misljenje je da si se pravo izradijo ...ali sta ja znam ja vozim GOLFA.....http://www.bhtuning.com/images/smilies/smajli/smajli38.gif:icon_confused:

Haha tako ste govorili i za Eclipsu:icon_smile: ma ne brinem se ja;)
Neda Bog Eldina svog :lol::lol::lol: ,a nemoj da omalovazavas golfa :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top