Alfa Romeo 147 JTDm 16v

Alfa Romeo 147 JTDm 16v

Član
Zoranic MNE je napisao(la):
pa e, samo sto sa filterom ide 4.5 l kod mene :cool:

samo sto sam ja mijenjao jos i filter klime, i sve kaiseve koji postoje na motoru,ne samo zupcasti. :D

U svaku alfu ide 4,5l ulja a to se tice remenova ti imas zupcasti klinasti i micro, da ti je jaca manisan imao bi i remen balansa i spanere balansa, ali opet je to i vise no povoljno kod vas sa cijenom.
 
Mirsado je napisao(la):
Zoranic MNE je napisao(la):
pa e, samo sto sa filterom ide 4.5 l kod mene :cool:

samo sto sam ja mijenjao jos i filter klime, i sve kaiseve koji postoje na motoru,ne samo zupcasti. :D

U svaku alfu ide 4,5l ulja a to se tice remenova ti imas zupcasti klinasti i micro, da ti je jaca manisan imao bi i remen balansa i spanere balansa, ali opet je to i vise no povoljno kod vas sa cijenom.

koji je to dizel jaci od JTDm 16v u 147? :icon_eek:
 
Član
ima još jačih dizela u 147:icon_biggrin: ali ovi balansni remeni imaju veze sa vrstom motora, mislim da ts ili v6 imaju balansne remene,ne znam tačno
 
Član
dumpors je napisao(la):
ima još jačih dizela u 147:icon_biggrin: ali ovi balansni remeni imaju veze sa vrstom motora, mislim da ts ili v6 imaju balansne remene,ne znam tačno

TS 2.0 i 2.5 ima samo balans osovine i remenove nebi rekao da imaju JTD ?
 
Član
Mirsado je napisao(la):
dumpors je napisao(la):
ima još jačih dizela u 147:icon_biggrin: ali ovi balansni remeni imaju veze sa vrstom motora, mislim da ts ili v6 imaju balansne remene,ne znam tačno

TS 2.0 i 2.5 ima samo balans osovine i remenove nebi rekao da imaju JTD ?
JTD nema balans osovine, bar nema moj :lol:
 
image.jpg
 
Super Moderator
Alfa je odlicna! Ja trazim sebi TI siceve al nema nigdje :(

Kako si ovu rucicu mjenjaca skratio? Ili se meni cini
 
Top