Alfa Romeo 147 (2003.), gdje kupiti body kit?

Alfa Romeo 147 (2003.), gdje kupiti body kit?

Član
Valjda sam temu stavio u pravi podforum, ako nisam, ne zamjerite.

Pregledao sam par sajtova, izmedju ostalog i fk-automotive na kojemu nisam nasao ono sto mi treba. Doduse, neke stvari jesam: maska, stop svjetla, ali ostatak nedostaje.

Interesuju me prednja/zadnja karambolka, pragovi i angel eyes farovi za ovaj model, nigdje nisam nasao. Kontam se ne postoji uopste, pa sam se malo raspitao a i pogledao po internetu neke projekte, pa sam saznao da ipak postoje body kitovi za 147icu, samo ne znam gdje i koje su cijene, pa se nadam da ce mi neko na forumu pomoci?

Sto se tice angel eyes farova, valjda ne postoje za kupiti, ali ErRoR (Opel Astra GSI) sa foruma, kojeg inace poznajem, veli da ima neki tip koji za 450KM rucno radi angel eyes farove i ugradjuje istovremeno ksenone, pa me interesuju i kontakt podaci tog korisnika (navodno je clan i na forumu).

Unaprijed hvala na informacijama.
 
Početnik
to za farove se obrati clanu LIGA msm da to on radi...a sto se tice body k* javi se clanu SPICO007 on to radi i vrhunski dobar posao uradi..a imat ces unikatan tj kakav se vi dogovorite,nadam se da sam pomogao ;)
 
Član
Farove ti radi Liga,to mu je i nick na forumu,za body kit,Caraudio.ba tj Muha,imas dole u dnu stranice njegov dio foruma imas katalog u to podforumu pa pogledaj,a sigurno on ima body kit za alfu ;)
 
Član
Covjece na taj auto stavi samo fine felgice i ne diraj nista, samo ces je unistit.

Il ak vec hoces body kit, nadji onaj od Alfe 147 GTA i stavi :icon_biggrin:
 

MTR

Član
ako imas love za bacanje , pogledaj kitove od RDX racedesinga ili kod Autodelta tuninga :D
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Covjece na taj auto stavi samo fine felgice i ne diraj nista, samo ces je unistit.

Il ak vec hoces body kit, nadji onaj od Alfe 147 GTA i stavi :icon_biggrin:

Pa takvo misljenje i ja imam, upravo takvo nesto i trazim, neku replicu, originalni je vjerovatno preskup.
 
nema ni u katalozima puno za alfu i ako ima vjeruj da je zara, odustaces brzo, a i ona je najbolja klasicna sa dobrim felgama i spustena ,nista joj drugo ne treba;)
 
Član
BushidoNT je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Covjece na taj auto stavi samo fine felgice i ne diraj nista, samo ces je unistit.

Il ak vec hoces body kit, nadji onaj od Alfe 147 GTA i stavi :icon_biggrin:

Pa takvo misljenje i ja imam, upravo takvo nesto i trazim, neku replicu, originalni je vjerovatno preskup.

korisnik foruma spico007 ti radi šta hoćeš, nađi slike koji bi kit htio i pošalji njemu, vidi koliko će cijena biti... i gotovo ;) puno jeftinije će te izaći...
 
Član
antrax je napisao(la):
korisnik foruma spico007 ti radi šta hoćeš, nađi slike koji bi kit htio i pošalji njemu, vidi koliko će cijena biti... i gotovo ;) puno jeftinije će te izaći...

Poslao sam mu poruku, pa cemo vidjeti sta ce odgovoriti. Kontaktirao sam i ovog drugog korisnika sto mi je dao prijedlog, pa mi rece da mi ima ponuditi samo jednu prednju karambolku Riegerovu, medjutim, odstupa dosta od GTA, a i nepotpuno mi je bez zadnje i pragova, opet nista nisam dobio. Vidjet cemo sta dalje.
 
Član
I drago bi mi bilo kada b mi rekao neko kako se zove ova boja, i po mogucnosti, iako ne vjerujem da neko ima taj podatak, broj (sifru, kako li vec) iste.

pokit67a4b0f54d720a47e18a5c99ba191a06.png
 
Član
olensoner je napisao(la):
Ne znam kod (sifru) te boje, ali u Italiji je zovu Perla Bianca, odnosno perla bijela...

Evo čitav dan kucam ko lud po internetu ne bi li našao tačan kod, ali uzalud. Bit će posla oko konvertovanja iz crvene u ovo, ali će rezultat, vjerovatno, biti odličan.

Planiram ovako nešto izvesti, iako mozda ostavi man čisto bijeloj tj. bez ovih crveno sivih kombinacija linija i oblika:

pokitd783823cc6284b929c2cd8df2167d212.png
 
Top