Alfa Romeo 147 1.6 TS

Alfa Romeo 147 1.6 TS

Član
Vozdra raja !
Evo da i ja pretstavim svoju novu vozilicu , bila je dilema između Golf-a 4 ili AR 147 i na kraju je alfa odnijela pobijedu :icon_smile: .
Dakle radi se o 1.6 TS motoru sa 77 kw malo vise trosi ali tu ce biti rijesenje LPG naravno. Da ne pisem puno evo par slika
fotografija0439.jpg

Shot at 2012-05-13
fotografija0441.jpg

Shot at 2012-05-13
fotografija0443.jpg

Shot at 2012-05-13
fotografija0445.jpg

Shot at 2012-05-13
fotografija0446.jpg

Shot at 2012-05-13
 
Član
prelijepa je kume, ljepsa od G4
instrument tabla ovog modela mi se najvise svidja. Dok sam radio u eronetu jedan kolega je imao istu, sa isto kilovata, i cesto smo isli na duze relacije s njom, pravo dobro ide taj auto. udoban i sa dovoljno prostora
neka je sa srecom i puno predjenih kilometara;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
prelijepa je kume, ljepsa od G4
instrument tabla ovog modela mi se najvise svidja. Dok sam radio u eronetu jedan kolega je imao istu, sa isto kilovata, i cesto smo isli na duze relacije s njom, pravo dobro ide taj auto. udoban i sa dovoljno prostora
neka je sa srecom i puno predjenih kilometara;)

Hvala ti drug !
A realno dosta kvalitetnije materijale nudi u odnosu na G4 , a sto se tice motora ide odlicno maksimalna mu je 195-200 km/ provjereno :icon_smile:
 
Član
lijepa alfa, kazes trosi puno.....koliko uzima? jbg 77kw, nisam mislio da je neki potrosac
 
Član
Super autic, alfe inace trose malo vise od ostalih, vjerovatno jer su "T" spark :D

Sretno....:D
 
Član
Odlican Alfica sa srecom vjeruj nisi pogrijesio odabirom ako nista imas markantno auto a nije pozeljan za kradje, sto se tice LPG slobodna uradi ali samo Italijanski sistem Lovato ili Zavoli i nemas problema, boca mjesto rezervne gume, sktiveno punjenje pored cepa rezervara i miran si vozis se sa osmijehom.
 
Član
haso je napisao(la):
lijepa alfa, kazes trosi puno.....koliko uzima? jbg 77kw, nisam mislio da je neki potrosac

meni uzme od 10 do 12 po gradu a otvorene voznje neznam nisam je jos probao

Anais je napisao(la):
Super autic, alfe inace trose malo vise od ostalih, vjerovatno jer su "T" spark :D

Sretno....:D

Hvala drug , bas zato T spark al zato i idu dobro :icon_smile:
 
Član
Mirsado je napisao(la):
Odlican Alfica sa srecom vjeruj nisi pogrijesio odabirom ako nista imas markantno auto a nije pozeljan za kradje, sto se tice LPG slobodna uradi ali samo Italijanski sistem Lovato ili Zavoli i nemas problema, boca mjesto rezervne gume, sktiveno punjenje pored cepa rezervara i miran si vozis se sa osmijehom.

hvala puno , a sto se tice alfe drasticno je udobnija i zanimljivija za voziti od G4 (nemo moje misljenje)
a lpg lovato naravno i hvala na prijedlogu za ovo pored cepa rezervoara ;)

sema911 je napisao(la):
ako nije tajna koliko si je platioo

super alfa da se navozas

6700 km odlicna cijena za odlicno auto :icon_smile:

dumpors je napisao(la):
cini se da je u super stanju, neka je sa srecom, eto je ista moja:lol:

hvala drug !
a stanje je perfektno odrzavana u ovlastenom servisu a i momak od kojeg sam kupio je bas pazio . a ista jest al kod mene lijepsa boja:icon_smile:

Belmin1 je napisao(la):
Sretno drug lijepa limenka ;)

hvala drug ;)
 
Član
ne vidim bas dobro boju na slikama, ali ako je ona sto malo vuce na zelenkastu, onda je zaista ljepsa boja od moje.
Mada nije tesko imati ljepsu boju od moje, ja licno ne volim sivu nikako,ali sta je tu je,kad kupujes polovno ne biras boju:D
 
Član
dumpors je napisao(la):
ne vidim bas dobro boju na slikama, ali ako je ona sto malo vuce na zelenkastu, onda je zaista ljepsa boja od moje.
Mada nije tesko imati ljepsu boju od moje, ja licno ne volim sivu nikako,ali sta je tu je,kad kupujes polovno ne biras boju:D

ma ja sam se malo šalio , a boja malo vuce na zelenkastu , u saobracajnoj pise "smeđa" :lol: dobra je i siva dobro se uklapa na alfi , mada sam i ja volio da je ova moja crvena al sto kazes kad je polovno ne biras boju nego ocuvanost tako da treba biti zadovoljan.
Jedino sto se dvoumim da uradim cijelu u mat crnu foliju ili krov,retrovizori i hauba carbon al nisam se jos definitivno odlucio sta cu raditi .
 
Član
Schumi je napisao(la):
Lijepa kao i svaka 147ica, nek je sa srećom i da se navozaš bez kvarova

Hvala drug a nadam se da nece biti nekih vecih kvarova a to cu vidjeti nakon nekog vremena.

Schumi je napisao(la):
Lijepa kao i svaka 147ica, nek je sa srećom i da se navozaš bez kvarova

Hvala drug a nadam se da nece biti nekih vecih kvarova a to cu vidjeti nakon nekog vremena.

Schumi je napisao(la):
Lijepa kao i svaka 147ica, nek je sa srećom i da se navozaš bez kvarova

Hvala drug a nadam se da nece biti nekih vecih kvarova a to cu vidjeti nakon nekog vremena.
 
Top