Alfa Romeo 145 1,4TS

Alfa Romeo 145 1,4TS

Član
Nedavno sam uzeo Alfa Romeo 145 1,4TS Benzin , tacnije mjenjo
Godište 2000
Kilometraža 159000
Konjskih snaga 105
KW (kilovata) 74
Reg. do 06.2013
Oprema:ABS ; Vazdusni jastuci ; Klima ; Servo ; El Podizaci ; El Retrovizori ; Maglenke

21WJv.jpg


jlsnf.jpg


EsOxU.jpg


OL1Rk.jpg


qMRc.jpg


eGlOY.jpg


aB1w6.jpg


To je slika za sad
Imam puno planova al malo vremena
Prvo sam konto staviti neke felgice,zatamniti stakla,mozda neki remus,karbon foliju na haubu,a tek kasnije ako se zadrzi kod mene mozda ga i ofarbam
 
Član
Ne znam sta si imao prije,ali ova nije povoljna za odrzavati...Pogotovo dijelovi (oko)motora.
Set svjecica 450km :cool:
 
Član
Nemrin je napisao(la):
Ne znam sta si imao prije,ali ova nije povoljna za odrzavati...Pogotovo dijelovi (oko)motora.
Set svjecica 450km :cool:

znam drug stvarno su skupi djelovi , mjenjo saxa za nju saxu sad nekad bila registracija trebala da istekne pa tako da sam mjenjo , a nez vjerovatno se nece dugo zadrzati kod mene :icon_rolleyes:


Belmin1 je napisao(la):
Stavi onu sto smo slikali ispred Wise gdje ima sa mojom A5 :icon_biggrin:

Bice bice nisam sve prebacio na kompijuter ni unutrasnjost ni motor samo ovih par slika :icon_smile:
 
Član
Nemrin je napisao(la):
Ne znam sta si imao prije,ali ova nije povoljna za odrzavati...Pogotovo dijelovi (oko)motora.
Set svjecica 450km :cool:

Gdje bolan veseo bio set tih para ? set NGK je 220km i mijenja se na 100.000km, a dijelovi su isti ko za ostala vozila s, tim da nemozes porediti Golfa II i cijenu dijelova. ;)
 
Član
Ne znam za ovu, ali za 1.6 boxer su cene delova kao za g2 bukvalno... Srecno, fina alfa.
 
Član
ma alfa ima najskuplje dijelove, smece od auta :D

dobra je ,nadam se da ces biti zadovoljan i da je neces sutnuti prvom prilikom. Sredi ta sitna ostecenja i vozi se k'o covjek.:cool:
 
Član
dumpors je napisao(la):
ma alfa ima najskuplje dijelove, smece od auta :D

dobra je ,nadam se da ces biti zadovoljan i da je neces sutnuti prvom prilikom. Sredi ta sitna ostecenja i vozi se k'o covjek.:cool:

za sad sam zadovoljan ima ovih sitnica al nemam vremena sto je najgore pa polako :icon_smile:
 
Član
svaka alfa ima poseban smek i sarm, prosto prelijepa vozila...
kakav je taj motor 1.4 ts iz prve ruke, odrzavanje, potrosnja , djelovi ?
imam ponudu za zamjenu isti auto pa da pitam :cool:
odlicna ti je alfa, opruge, felge, ima da zvoni ;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
svaka alfa ima poseban smek i sarm, prosto prelijepa vozila...
kakav je taj motor 1.4 ts iz prve ruke, odrzavanje, potrosnja , djelovi ?
imam ponudu za zamjenu isti auto pa da pitam :cool:
odlicna ti je alfa, opruge, felge, ima da zvoni ;)

da slazem se da imaju dobra vozila , meni je motor super lijepo povuce,iskreno nisam nsita promjenio sto se djelova tice kako je kod mene,predobro ide sve :cool:
hvala drug
 
Član
Evo danas sam se malo mucio :icon_biggrin: nedavno sam uzeo wofer i pojacalo
a danas sam nasao vremena da ga prikovcam :D

DMiQ1.jpg


bice jos slika ;)
 
Top