Alfa 156 sw 2.4

Alfa 156 sw 2.4

Hauba,blatobrani,farovi,branik,mislim da se ne isplati,a u planu sto se tice branika imam nesto drugo u planu,polako,sad ce mi registracija iduci mjesec,prvo to,pa dalje lagano
Da, ali facelift je baš baš ljepši, ja mislim da bi prošao fino i samo sa farovima, dobila bi onaj malo agresivniji izgled, oni su najbitniji za izgled. Kasnije je lako tražiti dio po dio ovog ostalog..
 
Član
Da, ali facelift je baš baš ljepši, ja mislim da bi prošao fino i samo sa farovima, dobila bi onaj malo agresivniji izgled, oni su najbitniji za izgled. Kasnije je lako tražiti dio po dio ovog ostalog..
Imam u planu ici ovu varijantu (crna maska,farovi crni sa socivima i bijele felge eventualno)
A sto se tice branika imam u namjeri GTA branike :D
 

Prilozi

  • IMG-20160418-WA0009.jpeg
    IMG-20160418-WA0009.jpeg
    2,1 MB · Pregleda: 37
Član
pa daj onda tri puta vece pare za losiju uslugu na drugom mjestu, prvo se raspitaj ko je i sta je pa onda mahanisi ;)
Svako ima svoje misljenje,znam ja dobro ko je i sta je,bio je njegov chip na autu i auto je bilo mrtvo,isto kao 15 alfi od 16 kojih je radio u zenici kada je dolazio..
I niko nije bio zadovoljan s tim i svi su skinuli taj "chip",ne moze se ista mapa staviti na svaki auto,barem sam toliko upucen jer je svaki auto drugacije
A isto tako imam informaciju da su njemu kao " chip" majstori drugi ljudi radili chip..
Svaka cast momku na onome sto on ima i sto radi,ali svako ima svoje misljenje kazem ti,a znam i njega licno i svu "(ne)zadovoljni" vise sa ovim ne
 
Super Moderator
po meni je ova ljepsa od novijeg modela. ovo i jest facelift. to je model da silva, ovo je facelift da silve, druga unutrasnjost, lajsne i retrovizori fabricki u boji, i novije verzije motora. GTA je bila svakako samo u ovoj izvedbi i to dovoljno govori o cemu se radi :)
 
Član
Ma ne znam sta da ti kazem,koga god ja znam nije se usrecio sa TS,kad odem kod Brace to se jos dodatno potvrdi :D
Znam da su JTD neunistivi motoru,a isto tako i zvjeri prave

Imao rođak 1.6 TS, zveknuo motor pa ubacio 2.0 :D
Šestak mi je i bio na pameti, ne bi trebali da belajišu. Valjda.
Pa eto,stari nije imao nikakvih problema sa tim motorom,imao je problema sa plinom,ali nije ugradbeni bio nego fabricki plin alfa romeo

po meni je ova ljepsa od novijeg modela. ovo i jest facelift. to je model da silva, ovo je facelift da silve, druga unutrasnjost, lajsne i retrovizori fabricki u boji, i novije verzije motora. GTA je bila svakako samo u ovoj izvedbi i to dovoljno govori o cemu se radi :)
Pa i meni je ljepsa dosta od facelifta (mislim na vanjski facelift) interijer je bio u bjeloj varijanti,ali je zamjenjeno sa crnom,sto je po meni dalo autu dosta ljepsi i agresivniji izgled,u planu takoder imam skidati zadnji lonac i staviti cijev
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Svako ima svoje misljenje,znam ja dobro ko je i sta je,bio je njegov chip na autu i auto je bilo mrtvo,isto kao 15 alfi od 16 kojih je radio u zenici kada je dolazio..
I niko nije bio zadovoljan s tim i svi su skinuli taj "chip",ne moze se ista mapa staviti na svaki auto,barem sam toliko upucen jer je svaki auto drugacije
A isto tako imam informaciju da su njemu kao " chip" majstori drugi ljudi radili chip..
Svaka cast momku na onome sto on ima i sto radi,ali svako ima svoje misljenje kazem ti,a znam i njega licno i svu "(ne)zadovoljni" vise sa ovim ne

haha care moj kakve ti nebuloze i neprovjerene informacije pises to nije normalno, kakvih bolan 15 auta o cemu ti ?
I kako se to skida taj chip, isteka se , samo istekali i foze na fabrickim mapama ?
Safe-Chip ti je Dejan iz Novog Sada jedino ako se neko drugi bavi chip tuningom pod tim imenom to ne znam, a sto se tice njegovih mapa covjek za svako auto pravi posebno mapu i dokazala su se njegova auta na street raceu, imas testove i na valjcima i klipove na you tubu

A ti ako imas kakav dokaz za to tvoje sto kazes bas bih volio da vidim :)
 
Član
haha care moj kakve ti nebuloze i neprovjerene informacije pises to nije normalno, kakvih bolan 15 auta o cemu ti ?
I kako se to skida taj chip, isteka se , samo istekali i foze na fabrickim mapama ?
Safe-Chip ti je Dejan iz Novog Sada jedino ako se neko drugi bavi chip tuningom pod tim imenom to ne znam, a sto se tice njegovih mapa covjek za svako auto pravi posebno mapu i dokazala su se njegova auta na street raceu, imas testove i na valjcima i klipove na you tubu

A ti ako imas kakav dokaz za to tvoje sto kazes bas bih volio da vidim :)
Tema nije o njemu,kazem ti,znam dobro ko je i sta je,pitaj za zenicu predprosle godine kad je radio auta clanovima alfa romeo club zenica..(ako nije bilo i vise od 15 alfi)
Pa vidi ko je od njih zadovoljan njegovim "chipom"
Kazem stoti put,svako ima svoje misljenje..
A pitaj i po srbiji i hrvatskoj alfiste da li ga ko voli i da li je kome napravio taj chip da valja... Nekome se mozda svida,ali ja ti kazem kako je i sta je bilo
U zenici kada je bio imao je mape za 2.4 i 1.9 i svakom autu je stavio istu mapu,ali eto,skrenusmo s teme,ne radi se o njemu,ja kazem opet svoje licno misljenje..
 
Top