Alfa 156-problem sa ventilacijom u autu. HITNO

Alfa 156-problem sa ventilacijom u autu. HITNO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.


E ovako,,kao što se vidi u naslovu problem o kojemu se radi je povezana sa ventilacijom u automobilu.
Danas kada sam krenuo sjednem u auto i upalim ga standardno kako je vruce upali mi se klima sama,automacki i odmah unutra počne da puše brzina vrtnje je bila na broju 3 Ja stisnem ono malo dugme da ugasim klimu i ostavim obicno puhanje i brzinu promjenim sa 3 na 2 međutim javi se problem.
VENTILACIJA PRESTAJE DA RADI. okrenem na 3 ništa ne puše, okrenem na 4 ne puše,, upalim ponovno onaj dugmić za paljenje klime,čujem kako se kompresor aktivira međutim unutra ništa ne puše.
1.Zanima me šta vi mislite šta bi mogao biti problem.
2. ima li ventilator koji unutra utjerava zrak negdje neki osigurač,na lijevoj strani ispod plastike volana ga nisam našao,,i ako ima gdje se nalazi da provjerim da nije osigurač?
3.šta bi mogao biti problem ako nije do osigurača,,i gdje se uopće nalazi taj ventilator koji upuhuje zrak unutra?? Svačije mišljenje će mi jako dobro doći!!!
uglavnom više mi unutra ne puše ,,šta god pokušam a vani su nesnosne vrućine također i u autu,, nemogu se voziti non-stop sa otvorenim prozorima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top