Alfa 156 JTD

Alfa 156 JTD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja citao sta pise na gepeku,jer je frontera trebala bit kod mene,pa naletio ssang yong :D
znam da isuzu pravi dizele,i oni su se u opelima extra pokazali,za razliku od opelovih,tada...ovi novi su opelovi,2,0 i 2,2 itakodjer su extra,bar tako Dzambo s brista kaze:D
 

MTR

Član
malo sam se i ja zezno nije 2,4 vec 2,5 al evo nisam znao i da su za Toyotu radili , evo link http://www.vmmotori.it/en/01/00/index.jsp

http://www.vmmotori.it/en/01/00/01/index.jsp za novu liniju
 
Član
allroad je napisao(la):
uglavnom ces vise sa bravom visit na servisu nego sa tom alfom ;)
Bravo je vec 4 godine kod mene i da znam da cu ovako "visiti" u servisu i sa Alfom,omah bi je uzeo!
Motor je 1.9 jtd onaj od 110 ps samo me taj trap malo brine! Drug mi ima alfu 147 1.6 2005 god,i predobra je,uzitak u voznji i dizain tesko da se moze porediti sa necim! Samo ne znam za ovu 156 jer je starija,a i druga je klasa auta za dijelove i o drzavanje....
 
Član
u mene jaran ima 156-icu karavan 1.9jtd i mogu reci da je extra auto, unutra mi je preprepremocna, ima negdje oko 115ks al leti brale, stali jednom na semafor haj ja kontam teze auto i karavan tu smo mi megdje sta je 10ks al vraga,ode on.. primjetio sam da mu malo lupa trap preko prelaza na putu al ahh lahko se to rijesi..
 

MTR

Član
eto ko oce na serviz za Alfe,Lance,Fiata nek mi javi ja cu ga zvat bice vam jeftinije .
inace Dado vam je i na brdu doduse , ove sezone slabije tako da ....

P.S. za sve nevjerne , Dado vozi Alfu 164 koja je nedavno ufatila 600.000 kilometara , nista joj ne fali ide ko luda , pa vi sad vidite sto se tice kvaliteta
 

MTR

Član
ja bolan Dado Coro , eno GSI na otpadu u Vitezu , nova maca je Fiat Coupe 2,0 20V Turbo za sezonu 2010
 
Član
Ma alfa 156 je dobar auto, nisam cuo da se kvari i meni se pravo svidja, ja bi ti ga preporucio da ga uzmes;)
 
Super Moderator
Bravo 16v je napisao(la):
allroad je napisao(la):
uglavnom ces vise sa bravom visit na servisu nego sa tom alfom ;)
Bravo je vec 4 godine kod mene i da znam da cu ovako "visiti" u servisu i sa Alfom,omah bi je uzeo!
Motor je 1.9 jtd onaj od 110 ps samo me taj trap malo brine! Drug mi ima alfu 147 1.6 2005 god,i predobra je,uzitak u voznji i dizain tesko da se moze porediti sa necim! Samo ne znam za ovu 156 jer je starija,a i druga je klasa auta za dijelove i o drzavanje....

ma joj drug da vidis trapa u 407 peugeota naprimjer
po nasoj cesti to stalno lupka ima nekog lufta jer ima te neke stabilizatore
promjenis ih skupi do vraga a za mjesec dana opet isto bude tako da ne mislis da alfe imaju najlosiji trap
alfa je kvalitetno auto ja se tih stvari cega se ti bojis uopste ne bi bojao ;)
 
Član
stilo je dobar,147-ica isto nije lose auto
sto se tice motora,to je sve isti motor sa 110-115KS,koliko ja znam
stvar ukusa,stilo sa 2 vrata je meni extra,alfa je isto predobra
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top