Alfa 147 JTD

Alfa 147 JTD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo par slicica i od mene
[attachment=26405]
[attachment=26406]

i malo rucnog rada :)
[attachment=26407]

i malo eksperimentisanja sa naljepnicama, naravno i one su rucni rad, i to bi bilo to sto se tice tuninga za sad (cuj tuning,hhaha,rece neki)
[attachment=26424]
[attachment=26425]

Ostaje jedino da ugradim chip,ali to ce sacekati, sto zbog cijene, sto zbog moje neodlucnosti,usput ako neko ima da je cipovao alfu neka pise iskustva.
Trazim i neku finu ovalnu roru ali nikako naci,nista preveliko,samo da popuni prostor u braniku.

Evo nasao roru, za sad ce biti dobra i jos par slika.
[attachment=26460]
[attachment=26462]
[attachment=26464]
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Fino izgleda, samo place za kakvim felgicama ;)
Ma znas nisam ti ja bas neki tuner,a veliki sa zaljubljenik u alfe, stoga jedine felge koje dolaze u obzir su alfine orginal ili kopija tog dizajna. Zapele su mi za oko one 16''-ke sa tri kruga, dobre su drama, ali posto je alfa prilicno tvrda fabricki,na 16''-kama je jos tvrdja sigurno,a u autu se ne vozam samo ja:lol:
 
dumpors je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
Fino izgleda, samo place za kakvim felgicama ;)
Ma znas nisam ti ja bas neki tuner,a veliki sa zaljubljenik u alfe, stoga jedine felge koje dolaze u obzir su alfine orginal ili kopija tog dizajna. Zapele su mi za oko one 16''-ke sa tri kruga, dobre su drama, ali posto je alfa prilicno tvrda fabricki,na 16''-kama je jos tvrdja sigurno,a u autu se ne vozam samo ja:lol:

ja vozim na sesneskama i nije uopste kruta nema neke razlike 15ke i sesneske ali sedamneska je drama ubi prednji trap
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top