Alfa 145TS

Alfa 145TS

Član
dosao je red da i ja predstavim svoju vozilicu :icon_smile::icon_smile:
rijec je u alfi 145 1.4 Twin Spark...godiste 2000... na proljece ce ici na kompletno lakiranje i sa mozda malim prepravkama na karambolkama.... flege naravno vece ali opet ne ni previse velike :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
do sad sam jedino na njoj promjenio player i zatamnio stopke i farove i za par dana ce da legnu i xenoni jer su farovi svakako fabricki sa lupama i steta je da nisu xenoni u njima :D
evo i par slika nije neki kvalitet ali bice boljih kroz par dana :D
11ug9om.jpg
14e6s7n.jpg
nthjd.jpg

2reqgzc.jpg
 
Član
Nary druze hehehe,fin Alfica vidim vec je Madzid upetljao prste i poceli su radovi heheheh :) Nek je sa srecom ;)
 
Član
ljepotica :cool:
ako mislis sta mjenati probaj naci body od cuore sportivo edicije :cool:

http://pics.ricardostatic.ch/2__501557735_Big/autos/alfa-romeo-145-2-0-ts-16v-cuore-sportivo-33-200-ab-mfk.jpg
;)
 
Član
Dobro izfleda, zanimljiva i boja sretno sa radovima :cool:
Ove alfe su mi uvijek bile cool i fabricki sportsko izgledaju jos u z malo dorade vrh autic ;)
 
Član
do proljeca nisam mislio nista mjenjati sto se vanjskog izgleda mjenjati :D
ali ako bi negdje ovaj body kit izletio vjerovatno bi ga uzeo :D :D (sve opet zavisi od finansija) :D
 
Član
zatamnjivao farove u PROtuning centru vidljivost bar ja nisam primjetio neku razliku :D
 
Član
Da,da zanima me ako nije tajna naravno moze i na P.M koliko te je izaslo zatamljivanje farova i ja to planiram radit pa otprilike da znam? Hvala ;)
 
Top