Alfa 145 boxer

Alfa 145 boxer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ej ljudi hvala ,,trudim se kolko mogu ;)
--motor je opran poslije servisa,bio je zamazan pravo, slab sam na te stvari :lol:

@ CoL3-99 : 97' boxer 1,4l ,, 66kW;90KS
 
Super Moderator
edoze je napisao(la):
extra alfica,samo sam cuo da majstori bjeze od boxera:D
kako god,predobro izgleda,bez zamjerke:cool::cool:

pa bjeze zato sto su suvise komplikovani za nase predobre majstore... vidio si mislim temu sto sam postavio.. subaru legacy kakav lezi jer ne znaju sta mu je sa motorom ne znaju ga popravit :lol:


extra alfa.... al ljubomoran sam izgleda da si me nadmasio sa tim odrzavanjem cistoce :lol:
sretno :D
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
jel bilo kakvih kvarova? razmisljam za ovako nesto malo fino da i ja sebi kupim?:cool:

hmm da je kvar neki velik i nije,,senzor pritiska zraka rikno i lambda sonda.
i jos jedna stvar : sipao sam pogresno ulje (castrol magnatec) a trebao sam sipat seleniu 20k,, medjutim mi je majstor rekao da je i selenia ku.ac za castrol rs (osim mobila, ima najveci viskozitet na 100°C+) i na kraju samo njega sipam.ovo govorim ako kanis uzeti boxer-a, kod njeg je blokada na skoro 7000 obrtaja !!! a sto se ostalog tice :cool: na nivou.

allroad je napisao(la):
edoze je napisao(la):
extra alfica,samo sam cuo da majstori bjeze od boxera:D
kako god,predobro izgleda,bez zamjerke:cool::cool:

pa bjeze zato sto su suvise komplikovani za nase predobre majstore... vidio si mislim temu sto sam postavio.. subaru legacy kakav lezi jer ne znaju sta mu je sa motorom ne znaju ga popravit :lol:


extra alfa.... al ljubomoran sam izgleda da si me nadmasio sa tim odrzavanjem cistoce :lol:
sretno :D

upravo to, sve majstori , kontaju skinuli s neta manual pdf-ove i hajmo u biznis :lol:

a za cistocu hmm, jel mislis na svoju bendjolu ili ?

edoze je napisao(la):
extra alfica,samo sam cuo da majstori bjeze od boxera:D
kako god,predobro izgleda,bez zamjerke:cool::cool:

u principu je tako zato sto mi imamo sve neke majstore koji zna golfa napamet (i opet ga neuradi kako treba) pa misli ma mogu ja i box masinu.a mozda i boxter-a porsche-ovog :lol: isto je to samo sto je ovaj drugi V180°:lol::lol:
inace je alfin 1.7 16V najpodlozniji prolupavanju.
ko boxer-a vozi : Buba u Visokom, Gabela u aerodromskom i naravno Hota :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top