Alfa 145 1,6 boxer

Alfa 145 1,6 boxer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma extra ti je alfica prijatelju....zelim ti puno predjenih kilometara sa njom i da te dobro slusa;)
 
hvala svima...nadam se da ce me jos dugo sluziti, kao i dosad...kontao sam joj staviti kakav spojler na gepek, neki da nije previse velik pa ako ko ima kakav prijedlog...:icon_biggrin:
 
Član
amar_alfa je napisao(la):
hvala svima...nadam se da ce me jos dugo sluziti, kao i dosad...kontao sam joj staviti kakav spojler na gepek, neki da nije previse velik pa ako ko ima kakav prijedlog...:icon_biggrin:

nemoj Boga ti nista veliko, najbolje nista, ali eto ako bas hoces gledaj da je kao onaj u golfa mk2, sto ide na vrh i samo malo izbocen... nebi joj cucio drugi :)
 
Član
joj cuj ovo "...nije nest specijalno al meni je super" ko kad je neko napisao na gepeku od golfa 1 "auto mi je dizel, a meni je super " :icon_smile:

Dobra alfandza uvijek mi se svidjala , oce se taj bokser pobiti mozda:icon_question::lol:
 
sad za sad fino izgleda, ako imas u planu sredjivanje, nemoj nista ekstremno. nisu alfe za toga, evo ovo moze da ti bude smjernica, po meni prelijepa alfa, boja je kao i kod tebe
http://www.flickr.com/photos/145qv/3069503302/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top