Alden_SA imao udes

Alden_SA imao udes

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Alden (nick Alden_SA) je jutros oko 4 i 15 imao udes na tranzitu, bio je na poslu,isao na alarm (jer radi u jednoj osiguravajucoj sluzbi) i tamo negdje kod radia Stari grad izleti mu OHR-ovac (pjan) u njegovu traku, imali su direktan sudar :( sad sam pricao da Aldenom, on je dobio po glavi (odbacio ga airbag pa udario glavom u krov) spasio ga Pancir od volana (sreca) i jos par manjih povreda je zadobio, sve u svemu kaze da su ODLICNO prosli kakva su im auta izgledala.
 
Administrator
steta, zao mi Aldena pravo... I mene jucer momak opali s alfom 145 (crna alfa), sreca nije puno iskrivio mi nosace auspuha i izgrebao karambolku, a alfa unistena skroz prednji kraj (karambol., farovi, maska hauba, blatobrani) zao mi momka svakome se moze desiti
 
Član
Zato ja kazem da za praznike netreba izlazit sa autom POGOTOVO NAVECER pjanih budala na svakom cosku :(
 
Legend
Ima srece brnjo jer mu je velika glava... hehehe... sala naravno...

Sad sam se cuo sa brnjom, boli ga glava i koljeno jer je opalio u tablu prilikom udara i imobilisan mu je vrat... kuci je odmara...

Kaze frajer nije ni kocio... prvo je skrenuo i udario u bankinu pa onda opalio direkt u njega... kaze totalka na obadva auta... poslije udesa je izasao iz auta i izvukao momka da vidi jeli dobro... tak poslije je bio svjestan svega kada je vidio auta s vana...

p.s.
Cuvajte se ljudi vidite da ima svega...
 
Početnik
guster je napisao(la):
...izleti mu OHR-ovac (pjan) u njegovu traku, imali su direktan sudar
ljudi, dokle ce nam neizivljeni "unproforci" unistavat zivote... pa, koji je to sljam, stvarno vise nema smisla... nema svoje auto, dobio od firme, pa misli da je tita uhvatio za y*... odvratno! toliko puta su napravili nesrece, neke su i fatalne bile, pa jos uvijek im se dozvoljava da divljaju!

alden_sa... zelimo ti brz oporavak...
 
Član
Liga je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Jel bio sa svojim Bravasem ili?

Sa sluzbenim "polo"...


Liga Hyundai Getc je stradao nije Polo

2u8j6kx.jpg

9zq2s3.jpg

x3mdv.jpg
 
Legend
Eo slike , kolega sto je slikao posalo.
sqm5xt.jpg

2zrdqvr.jpg

37w41.jpg


Na slici i ne izgleda toliko koliko je strasno bilo uzivo, od auta bar od getza nema nista, letva volana je izbila volan unutra skroz, motor presovan. Clio slabo se vidi al i od njegovog motora nis, vecina aluminij isto presovan, moze za otpada, unutra je pukla kompletna instrumentalka kako su izletili zracni jastuci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top