akumulator

akumulator

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako, posto je ovaj moj trenutni vec dotrajo, kontam kupit novi. pa reko da priupitam gdje ima najpovoljnije kupit i koju marku eventualno uzet, kao i koje ne uzimat...

auto je dizel, tako da sam konto uzet 75Ah. ps, da ne bude previse skup...
maloprije sam usput u jednoj radnji vidio aku 74Ah, neka americka marka, ne znam tacno koja, 155KM cijena, al kaze et dao bi mi za 140KM, zbog ove recesije, slabo raja kupuje :icon_biggrin:

hajd reko prvo da se malo raspitam... i jos da dodam, da mi pisete radnje koje su u SA.

pozz i unaprijed hvala na odgovorima
 
Član
Ima radnja kod Robota u Hrasnom dobra,baš specijalizovana za akumulatore,tu sam ja kupio sebi ali slabiji,i 2 god garancije dobio
 
Član
ma ovo sam prvenstveno stavio da otprilike vidim zna li neko koliko se cijene krecu. jer nisam do sad kupovo aku. i ovaj sto sam naveo za primjer, ima 2 god garancije. a i blizu mi tu :D doduse, ne znam proizvodjaca. prodavac mi reko da je neki americki, a i ja u zurbi bio pa nisam toliko ni zapitkivo...
 

IGY

Član
ko sto ti i schumi rece vesna u hrasnom imas kod njih sirok asortiman a nisu skupi
 
Član
bosch tri je najbolji,al racunaj da je skuplji od ostalih
vesna,topla,black horse su svi relativno ok,za svoju cijenu
u mene su u oba auta black horse,za pola 44-5 Ah je bio 89KM,za dzipa 94Ah je bio 197KM,u zenici
nisu uopste skupi
za dzipa je Bosch,95Ah bio 235KM,kad sam ja kupovao
 
Član
black horse je cini mi se srpski, i gledo sam neku reportazu o tome i predstavljeni su kao poprilicno kvalitetni...
 
Član
mene dobro sluze,ima godina kako sam oba promijenio,nikakvih problema nema...
i ja mislim da su srpski...imas sad i one tesla,u tom rangu cijena,nezz kakvi su
 
Član
stari kupovao 75 ah ja mislim nesjecam se .... bio do 100 km .... marka munja :lol:

a po meni su jako jako dobri varta ...
 
Član
munja-akumulatori.jpg

:D:D:D
 
Član
exide pa onda svi ostali.
po meni ovi komercijalni idu nekim ovakvim redoslijedom

exide
bosch
varta
vesna
horse
munja
toppla
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top