Aktiviran pojas, pug 206

Aktiviran pojas, pug 206

Pozdrav raja :)

Skoro sam imao tezu saobracajku sa svojim pugom, tad mi se aktivirao pojas za suvozaca, da li postoji neki nacin da se opusti, ili moram komplet pojas da mijenjam radi toga? Pozz :)
 
Na otpad i nadji drugi kompletan. Aktivirao se zatezac pri udesu i nema mu maknuti, tako da samo drugi pomaze ;)
 
Član
Može se vratit da ti bude kao u starih auta, a ako oces da ti bude ko prije moras novi kupit.Kako se vraća nezz samo su mi rekli da može,kod mene su sva 4 pojasa zablokirala...
 
technoGeek je napisao(la):
Na otpad i nadji drugi kompletan. Aktivirao se zatezac pri udesu i nema mu maknuti, tako da samo drugi pomaze ;)

A jebemu, zaklase me troskovi :( Nije jeftino ovih dana ni auto prevrnut' :(



Jurke je napisao(la):
Može se vratit da ti bude kao u starih auta, a ako oces da ti bude ko prije moras novi kupit.Kako se vraća nezz samo su mi rekli da može,kod mene su sva 4 pojasa zablokirala...

Ma nista jarane, kupiti nov kompletan, nema mi druge :/
 
Član
moras kupiti drugi pojas. posto vidim da si sa Ilidze, imas onaj otpad francuskih vozila kod skretanja za OBI, aj sam dosta stvari za 206-icu kupio kod njih. AKo ne nadjes tu, potrazi po piku, ima dosta 206-ica u dijelovima.
 
-adnan- je napisao(la):
moras kupiti drugi pojas. posto vidim da si sa Ilidze, imas onaj otpad francuskih vozila kod skretanja za OBI, aj sam dosta stvari za 206-icu kupio kod njih. AKo ne nadjes tu, potrazi po piku, ima dosta 206-ica u dijelovima.

Hvala ti jarane, od srca ti hvala :D Bas sam se bio zadeverao oko ovog gdje naci :D
 
Top