Ako Ste Ikada I Sumnjali Automobil Je Najuzbudljivije Mesto Za Seks

Ako Ste Ikada I Sumnjali Automobil Je Najuzbudljivije Mesto Za Seks

Član
Za one malo vece parove u manjem autu,svoju gornju glavu kroz siber a njene noge kroz prozore i udri.Vazno je da auto ima siber.
 
Ali ovde svi pricaju o sexu u autu a niko ne spominje van auta, hauba ovoo onoo:)) pa nije valjda da niste nikad:)))


p.s. pticice pjevuse, i sam strastveni cin prekida sumar koji vice, bjezi te djeco odavde:) nemoj to da radite ovde:)
 
Član
Nikad nisam volio prciti u autu...uvijek sam nalazio nekakve masne k'o burek, em one krupne, em ja visok, pa kicmu slomim pokusavajuci, a ona nista. Trljam se samo k'o ker od nogu i dzabe zaprljam sjediste. :icon_mad:

E sad salu na stranu, meni je bas bezze u autu :lol:
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Ali ovde svi pricaju o sexu u autu a niko ne spominje van auta, hauba ovoo onoo:)) pa nije valjda da niste nikad:)))


p.s. pticice pjevuse, i sam strastveni cin prekida sumar koji vice, bjezi te djeco odavde:) nemoj to da radite ovde:)

Jes` normalan ? Ubio me Bog, ako tarem vec na haubi a sredjujem i cuvam auto, onda mogu doci i na style i otvoriti burekdzinicu u gepektu :icon_eek:

Bogme radije necu nikako jebat, nego da se ***** cijeli mjesec pa ostavim sve u servisu :lol::lol::lol:

Braco, kazes joj kao i onaj komicar Carlos, dovedes mladu, skines hlace i izvadis sohu...zatim zagrnes rukav i dignes desnu ruku...i onda odrijesitim muskim glasom kazes " Mala zelim te, ali kao sto vidis i ne trebam te" :lol::lol::lol:
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
p.s. pticice pjevuse, i sam strastveni cin prekida sumar koji vice, bjezi te djeco odavde:) nemoj to da radite ovde:)

Pa prci u brdu koji k saras oko kuca,brda se lati suma ti mati :lol:
 
Početnik
Uvijek hebem kod kuce no ako se bas nalozim moze i u autu,doduse jest da me kostalo to vec tj ostao bez displeja na prolom dvd-u no cejf nije skup niti ce ikada biti.Ugl u autu rijetko ka*am uvijek sam kod kuce jer em sa miran em uzivancija :cool:
 
Član
najbolje je u grmlju ili kakvoj drači :D
samo joj glavu u grmlje ubacis i ono bode ju u oci ona se sama vraca nazad i ide naprijed ti lagano cigar i pivu i uzivas u panorami :D
 
Početnik
Ma dovedes je kuci u sobu i fino ko covjek odradim sto me sleduje,a nek curiak gdje hoce im ves masina:D,odem istusiram se sredim i onda u grad..Mada moze i u autu al corsa mala oca joj njenog poa se sav moram uvrnit,a nije to to
 
Top