Ako nemaš Bosanca da ti ga održava, kupi normalan auto

Ako nemaš Bosanca da ti ga održava, kupi normalan auto

OggyBoy je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
I šta je bilo na kraju :icon_question:

otkino se horoz :D

pa stvar je *ebavo rezervni tocak na BMWu a ovi iz servisa nisi imali veze

poucan film :lol:

Joj, zajebah se sa smajlijem. Umjesto :D , stavih ovaj iznad :icon_question:

:lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol: sto je rec slika kako gubio smisao :cool:

ma ovaj je glavni: :D
 
Član
pa de vi sa rezervinim tockicem,morala je prica bit neka,nemojte mi kvarit ugodjaj sad kad sam se potrudio i sve to procitao :)
 
i ja to govance mrzim :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

nedavno htio stavit normalnu gumu kad sam ubacio u korito gepeka gdje joj je mjesto i vidio da ne moze stati umalo da nisam bacio i malu i normalnu gumu nista gluplje nisam vidio
 
pa nisu ni ovi u tvornici glupi da na ovakvo auto sa raznim senzorima i blokadama stave drugaciju rezervnu kad se znaju posljedice, od te rezervne nemas koristi, pa i sa ispuhanom gumom mozes prvom vozit :)

a iskreno i prije 20god su uz "bolja" i veca auta dolazile sve felge iste.. znam jer sam vidio 100 puta.. moje auto je 92 godina pa ima original svih 5 istih 16" felgi tvornicki, a kamoli BMW iz novog doba.. :)

EDIT: i nemoze mala guma doc kad na svim novijim autima su poveci diskovi pa sve manje od 16" i neide, pricamo o ovako vecim autima kao sto je bmw, merc i sl.. :)
 
Legend
razlog sto dolaze one male rezervne gume ili krofne kako amerikanci nazivaju je ta da se ustedi na prostoru u gepeku, zamisli da ti dodje rezervna 17ka, gdje bi ti bio rezervoar ili gepek.. nigdje

sve vise auta dolazi bez rezervne gume, dobijes onaj sprej kad ti pukne guma i to je to.. (primjer, cc auta)
 
Top