ako neko treba pomoc

ako neko treba pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eo tema na kojoj ce oni koji trebaju pomoc postavljatoi sliku koja treba da se uradi samo napisete sta hocete da se uradi i oni koji imaju p.s sigurno ce vam uraditi ja cu prvi
ovu temu sam postavio jer sam vidio da se forum zatrpava stalno jednim te istim pomoc,help,mozel mi neko ovo,neko ono...itd...

eh sad jel se slazete vi koji imate p.s-ove da u ovoj temi to radimo
 
Član
evo ovo je slika mog sadasnjeg auta tj kakvo je u originalu bilo pa da vidim sta bi mu ti uradio slobodna volja sta se tice stylinga ako hoces tj ako nemas pametnijeg posla nemam bolju sliku za sada

1991BMW325ix001.jpg
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
eo tema na kojoj ce oni koji trebaju pomoc postavljatoi sliku koja treba da se uradi samo napisete sta hocete da se uradi i oni koji imaju p.s sigurno ce vam uraditi ja cu prvi
ovu temu sam postavio jer sam vidio da se forum zatrpava stalno jednim te istim pomoc,help,mozel mi neko ovo,neko ono...itd...

eh sad jel se slazete vi koji imate p.s-ove da u ovoj temi to radimo

dobra ideja jest puno je tema sa pomoc i slicno,i usput ja mislim da treba otvoriti temu gdje bi jedni drugima pomagali da nademo neki dijel npr felge i slicno:icon_smile::icon_smile:
 
Član
Zuka_GT je napisao(la):
dobra ideja jest puno je tema sa pomoc i slicno,i usput ja mislim da treba otvoriti temu gdje bi jedni drugima pomagali da nademo neki dijel npr felge i slicno:icon_smile::icon_smile:

već ima tema PS chat u kojoj se možete obratiti za pomoć kao što ti kažeš za neke djelove ili sl. problem je što se tema zagubila trebalo bi je pod sticky...


fast..tuning20
dobra ideja za ovu temu nadam se da će ljudi od sada ovdje postavljati
slike ako hoće da im se šta uradi ;)
 
Član
jarane vec si mi na mercedesa stavio felge,puno hvala!!! a ako ko ima vremena,nije auto,skuter je,da ga ofarba u narandzasto,al da ove carbon plastike ne farba,i oko felgi uradi neke narandzaste trakice,ili ofarba rub felge,svejedno,i ovaj nazad drzac za ruke u narandzasto!! unaprijed hvala,evo i slika..http://img509.imageshack.us/img509/2741/dsc00167ny5.jpg
 
Član
dobro je nije lose svidja mi se ideja bez brava na vratima iskreno nije mi padalo na pamet to tj. necu to raditi ali ok bi izgledalo iako u stvarnosti izgleda bolje slike uskoro ali uglavnom HVALA
 
Član
a da meni malo pripravite lupa.ccc

ovako triba mi ps majstor navidat na njega superlegere i auto ubit u pod
nivoST je napisao(la):


i da vidin šta još možete napravit jer ova slkika je stara skoro 2 god pa me zanima
hvala
 
Član
[attachment=11811]

ovo je najveća šta iman neman više slika nikakvih jer mi je komp bija poludija pa izbrisa sve i slike i muziku sve živo šta san ima
ako ne odgovara slikan ga pa stavin

meni se čini da je i ova mala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top