ako neko treba pomoc

ako neko treba pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nexus je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Evo je ja mislim da se na ovoj moze odradit:


I karambolka


Ja sam konto bad look spram obrva i do znak na mrezici.

Evo sam ti nesto pokusao napraviti,nisam imao puno vremena al nadam se da sam pomogao koliko-toliko...pozdrav


Hvala bruda;)

evo sacu ti ja uradit i ovaj bad look

E NEXUSE EVO GLEDAJ EVO TI OVO I NAPRAVI NEŠTO SA VELKOM MASKOM DA JE SPUŠtENO
 
hummer se ne tunira ;)
i ovo je tema za pomoc onima koji trebaju neso da rade na auto pa da vide kako bi izgledalo ne za takve stvari imas ps challenge
 

EJ2

Član
ljudi ako neko ima vremena da se zajebava s ovim pa da mi "ocisti" gepek da bude clean, tablice nekako dole prebaci na branik.. i ako hocete stopke malo zatamniti :cool:

a ako ko hoce, otvoren sam za sve predloge i oko spustanja, prosirenja, felgi, boje, spojlera... :123:

nazalost nemam boljih slika, ove su isto vec starije, ali sta cu sad... ako moze moze, ako ne moze ipak hvala
 

EJ2

Član
ne zuri mi se (iako bih uvijek sve odmah i sad hehe), ali trebam ionako limariju raditi na ljeto nekad pa taman da vidim kako bi izgledalo...
 
BHT Ovisnik
evo ja sam ti malo zbrljo,nije nesto,na brzinu,nema neke reflexije al et
vbkrlpqgnjxbcif8cf.jpg
 

EJ2

Član
hvala druze ;)

ne znam da li bih se navikao na ovakav izgled... mozda ce jos neko i tablicu srediti, ...najbolje ako je kome stvarno dosadno pa nek napravi neki fast&furious od hondajica :cool:
 
BHT Ovisnik
ja bio zazuet al bas me zanimalo kako bi izgledala jer volim civic,pogotov ovu mk5 coupe,pa na brzinu sklepo:cool:
 
Član
Ako je neko dobre volje neka pomogne...jer fkt nemogu da nadem .....znaci treba mi zadnji branik ali sa difuzorima...i onim mrezicama.....ako neko ima thx...:icon_cry:
 
imam ja al sam iskoristio na auto pa ti nemogu pomoc hehehe salim se neam

edit sto nemogu kliknit na smajlije moram im kod pisat :lol: :123:
 
Početnik
eh evo opet jaa

de nek mi neko

zatamnit stakla
stavi kakv drugi retrovizor (po vasem izboru il ako ne onda cu ja naci kakav:icon_smile:

i stavit kakve tablice ..al bosanaske ono...M59 J 5MY :p

i mozda stavit neki drugi spojler ako vec moze

 
BHT Ovisnik
cico_mevle je napisao(la):
imam ja al sam iskoristio na auto pa ti nemogu pomoc hehehe salim se neam

edit sto nemogu kliknit na smajlije moram im kod pisat :lol: :123:

i meni to bude,malo ocisti cookies il ccleaner malo pokreni
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top