ako koga zanima poliranje felgi... mada neznam jel ova tema već ima

ako koga zanima poliranje felgi... mada neznam jel ova tema već ima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
1. skinite gume sa felgi
2. kupite sluz za skidanje laka (najčešći je hempel-ov)
3. kupite brus pšapir( 120, 320, i 500ili800, 1000,2000 na vodu
4. kupite plavu kredu ( to vam je kreda za poliranje inox cijevi) i također u toj trgovini kupite i brus za poliranje inox-a
5. dio koji ocete polirat ili cjelu felgu namažite sa sluzi ( dignit će lak, boju, šprickit ili primer il što vam je već na felgama)
6. obrusite felgu
7. montirajte brus za po0liranje na bušilicu ili brusilicu
8. namažite kredu na brus
9. i uživajte polirajući
10. ponovite poliranje koliko je potrebmo da vam nebi ostale sjene

ako ova tema ima već nek je admini lockaju
ako nema drago mi je da sam moga bar nekome pomoć sa ovin
kad nabavin slike stavin ih jer sad neman nijednu šta san ja radija
ako koga više zanima o ovome javite se na sve odgovaran
 

IGY

Član
Fina tema, jos da par slika ubacis bilo bi taman
BTW znas li kako skinuti plastiku sa felgi, meni je unutrasnjost felgi crna farba pa preko podeblji sloj plastike, koja je pocela malo da se peruta vjerovatno od pranja i jakog mlaza vode
 
Član
IGY je napisao(la):
Fina tema, jos da par slika ubacis bilo bi taman
BTW znas li kako skinuti plastiku sa felgi, meni je unutrasnjost felgi crna farba pa preko podeblji sloj plastike, koja je pocela malo da se peruta vjerovatno od pranja i jakog mlaza vode

Jeli to plastika ili lak pa se guli
 
Član
imaju felge cija je povrsina plastificirana poslije lakiranja istih. najbolje se moze primjetiti na ATS Cup ili ronal turbo felgama cija je povrsina izbrucena do visokog sjaja i povrsina nakon toga plastificirana da bi taj sjaj bio sto dugotrajniji.
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
imaju felge cija je povrsina plastificirana poslije lakiranja istih. najbolje se moze primjetiti na ATS Cup ili ronal turbo felgama cija je povrsina izbrucena do visokog sjaja i povrsina nakon toga plastificirana da bi taj sjaj bio sto dugotrajniji.


da da u pravu si , plastificirane su , kod men je ats cup 15'' 7j :) al ak se negdje osteti ta plastik onda je najbolje taj cio dio ili felu prepoilrat jer onako odudara
 
Legend
svaka cast na ovoj temi,jedva cekam slike.......pa onda budem upitao ako sta ne bude jasno;)
 

IGY

Član
Upravo ovo sto Emir kaze, unutrasnjost je crna i plastificiarna, original su nisu farbane naknadno, slikam ti kasnije dio gdje se guli pa ces vidjeti
 
Član
jedino to sto se guli da pokusas onom masom za skidanje farbe, ili fenom.... al bojim se da od fena nece sjaj nestat,jer aluminij crni na toploti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top