AK CRANKSHAFT Banja Luka

AK CRANKSHAFT Banja Luka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sretno ljudi abd bili jedan od najjacih klubova na balkanu, al ime je moglo i bolje naljutit ce te nam cranka pa belaj sa njim, to vam je jedan strasan trkac.
 

Zex

Član
Sike je napisao(la):
Jer SRCBL nije masovan klub i što se ono kaže ne primamo svakoga. Nama ne trebaju neaktivni članovi tj. članovi koji neće raditi na trci ili učestvovati i zato je kroz klub došlo i prošlo dosta ljudi. Generalno, mi smo najviše usmjereni na trke.

Sike majku mu,pa sad ispade da mi nista nismo radili dok smo bili u SRCBL :icon_question:


Hvala vam na dobrim zeljama,trudicemo se da opravdamo vasa ocekivanja.
Sekretar kluba: Nikola Barbieri-Kopanja
:lol:
 
Član
Zex je napisao(la):
Sike majku mu,pa sad ispade da mi nista nismo radili dok smo bili u SRCBL :icon_question:

Kako ko, i sam znaš koliko smo ljudi izbacili iz kluba zbog neaktivnosti. Tebi i Doktoru svaka čast, žao mi je što ste otišli iz kluba ali opet, drago mi je što ste osnovali klub koji će još više poboljšati BL scenu.
 

Zex

Član
Evo nesto i slika nasih clanova koji su se takmicili na 3. Banja Luka Street Race-u:




















Ajde Vlado baci i ti koju sliku sa okupljanja na pumpi posto sam ja prespavao kaficu :lol:
 

Zex

Član
Ibiza je 1.8T i 18" su na njoj,koliko znam i vlasnik je ovde na forumu,ali samo cita,stidljiv covek pa bih volio da se i on malo razbudi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top