ajmo plasticari branici za e30 potrebni

ajmo plasticari branici za e30 potrebni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dakle ove branike prednji i zadnji za bmw e30
mogu originalni ili replike ( originalni moze i ostecen svejedno ) a replike da budu maximalne kvalitete ko moze odraditi ?
ko ima neku babu tetku ili strinu da radi te stvari :)
molio bi prijedloge ovde sad i nadalje i ubuduće :)
ako budem zadovoljan uratkom moguca narudzba vise komada istih branika

ovaj prednji

300686960_d84cb6b0e7.jpg


ovaj zadnji

BMW%20-%20E30%20Styling%20-%20M-Tech%20Rear%20Apron%20(E30-63463).jpg
 
Član
nema kalupe pricao sam sa njim ima 3 godine o ovome :) nema niko kalupe ko ima branike neda ih na kopiranje...
ajmo dalje imal iko :)
 
Član
ako ces naj kvalitet i da se nezazas oko uklapanja javi Muhi Caraudio pa vidi cijene, skupo jeste ali ima razlog
 
Član
nedam 1000 eura da su zlatni :)
nije problem otici kod tomica i brednji branik 380 eura zadnji 350 lajsne oko 300 plus jos kopce i farbanje i govnarije nedam te pare :)
a uz to non stop naganjanje okolo i bokarenje otkinem ga za sekund nepaznje
 
Član
nisi ti gledo kao la kidam prednje krajeve :p nedavno sam uspio macku progurati kroz maglenku vezni lim i nabiti je oko prednje poluosovine :p
brzina cca 160 :)
 
Član
haha sta ti radis po cesti hahah


a i ja sam svjedok da scaner vrlo lako lomi branike i sve ostalo, kad je na pisti zagrijavao gume otisla lajsna sa branika zadnjeg u dijelove :lol:
 
Član
eto vidio si ti sandy kako se otkine dio sa branika :) cemu onda brdo love davati za nesto sta ces e istopiti od guma hahaha :p
 
Član
vidio sam danas na nekom E30 ovakav slican zadnji branik, auto je totalno razvaljeno neki ga lik voza crni bmw razbijena desna vrata, pa ako ga uhvatis kad vidi s njim mozda ti da da ga kopiras ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top