ajjj ubio sam se

ajjj ubio sam se

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
U BiH se sve svodi nek je ziva glava, i sve dok tako bude kreteni ce vam pravit gluposti i nesrece... Nije prvi put da cujem da neko od ucesnika u saobracajnoj nema papire itd.
 
Član
stupified je napisao(la):
Glad you are alive...cars come and go...you should've kicked the tractor driver in his nuts....I did that one time, when this guy hit me from the back and broke his headlight against the rear bump because he didnt stop at the stop sign. He started shouting like crazy at his own fault and assaulted me verbally, so i just kicked him in between his legs. Went off to take the tire chains in the trunk, so i can tie him up and wait for the cops to come, but the witnesses wouldnt let me do it. And then he got beat up twice by my brother for being stupid, once in the police station and then outside the police station :lol:
hahahahahahahah,valjam se od smijeha,cuj po lance,hahahaaha
mogu mislit kako bi to izgledalo...placem bgm:lol::lol::lol:
 
Član
Fele je napisao(la):
U BiH se sve svodi nek je ziva glava, i sve dok tako bude kreteni ce vam pravit gluposti i nesrece... Nije prvi put da cujem da neko od ucesnika u saobracajnoj nema papire itd.

ja nikad ne nosim papire... sve me opominju al kad tad ce mi sasiti jednu od 30 : )

:icon_smile:
 
Član
panajotis je napisao(la):
Fele je napisao(la):
U BiH se sve svodi nek je ziva glava, i sve dok tako bude kreteni ce vam pravit gluposti i nesrece... Nije prvi put da cujem da neko od ucesnika u saobracajnoj nema papire itd.

ja nikad ne nosim papire... sve me opominju al kad tad ce mi sasiti jednu od 30 : )

:icon_smile:

jel se to ti ponosis time:icon_question: razmisli malo,napravis udes,covjeku branik zagrebes,on zovne policiju,hmmm,kako da ti opisem,nema te vise...kuzis?kazna,zabrana,sta vec ti nece prisit...i vjeruj mi,ak se ovo 30 odnosilo na 30KM kazne,dobices vise,PUNO vise,ne mozes poredit svjetla il pojas s tim,to je ozbiljan prekrsaj....
 
Član
edoze je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
Fele je napisao(la):
U BiH se sve svodi nek je ziva glava, i sve dok tako bude kreteni ce vam pravit gluposti i nesrece... Nije prvi put da cujem da neko od ucesnika u saobracajnoj nema papire itd.

ja nikad ne nosim papire... sve me opominju al kad tad ce mi sasiti jednu od 30 : )

:icon_smile:

jel se to ti ponosis time:icon_question: razmisli malo,napravis udes,covjeku branik zagrebes,on zovne policiju,hmmm,kako da ti opisem,nema te vise...kuzis?kazna,zabrana,sta vec ti nece prisit...i vjeruj mi,ak se ovo 30 odnosilo na 30KM kazne,dobices vise,PUNO vise,ne mozes poredit svjetla il pojas s tim,to je ozbiljan prekrsaj....

Ma sta ti je, nenosenje dokumenata nije isto kao kad ih nemas :D
 
Član
:icon_exclaim:
trizex je napisao(la):
edoze je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
Fele je napisao(la):
U BiH se sve svodi nek je ziva glava, i sve dok tako bude kreteni ce vam pravit gluposti i nesrece... Nije prvi put da cujem da neko od ucesnika u saobracajnoj nema papire itd.

ja nikad ne nosim papire... sve me opominju al kad tad ce mi sasiti jednu od 30 : )

:icon_smile:

jel se to ti ponosis time:icon_question: razmisli malo,napravis udes,covjeku branik zagrebes,on zovne policiju,hmmm,kako da ti opisem,nema te vise...kuzis?kazna,zabrana,sta vec ti nece prisit...i vjeruj mi,ak se ovo 30 odnosilo na 30KM kazne,dobices vise,PUNO vise,ne mozes poredit svjetla il pojas s tim,to je ozbiljan prekrsaj....

Ma sta ti je, nenosenje dokumenata nije isto kao kad ih nemas :D
 
Član
trizex je napisao(la):
Ma sta ti je, nenosenje dokumenata nije isto kao kad ih nemas :D

nisam te skonto,jel opravdavas ovakvo ponasanje:icon_question:
primjer:udaris covjeka,nece para,zove policiju...ti nemas papire...i sta sad ti odes kuci,GDJE god zivio,znaci mozda si negdje daleko,po papire a za to vrijeme drotovi i osteceni cekaju?pluus,cime ces otic,ak ti je auto udareno:icon_question:meni vala nije jasno,zaustavi te drot,nisi zavezan i kazes mu,ja IMAM pojas,to je drukcije nego da ga nikako nemam:lol:
 
Član
Ajde ne mijesaj sad babe i zabe :D Ne opravdavam, ja spavam s dokumentima :D ali i razumijem, i ja bi ih ostavljao kod kuce, da ih izgubim pa da se upucam, valja platit kazne da izvadim nove :D

Govorim o tome sto si napao covjeka za nenosenje, kazne vako nako, za nenosenje dokumenata je kazna 30 km, sve ostalo o tebi sta ga interesuje on moze provjeriti preko motorole
 
Član
trizex je napisao(la):
Ajde ne mijesaj sad babe i zabe :D Ne opravdavam, ja spavam s dokumentima :D ali i razumijem, i ja bi ih ostavljao kod kuce, da ih izgubim pa da se upucam, valja platit kazne da izvadim nove :D

Govorim o tome sto si napao covjeka za nenosenje, kazne vako nako, za nenosenje dokumenata je kazna 30 km, sve ostalo o tebi sta ga interesuje on moze provjeriti preko motorole

ok,thx,nisam to znao,mislio sam da je zesca kazna:icon_rolleyes:
dokumenti od auta su mi uvijek u naslonu za ruke,vozacka i licna u dzepu...
i ja,kao sto kazes,spavam s dokumentima:lol:
 
Član
Meni sve u novcaniku...ako ga ko drpne, ima da ga trazim preko 7 dolina i 7 gora pa kad ga nadjem da mu odmah presudim :icon_twisted:
 
Član
Dobro si ti prosao, "ko macja guza".

Zadnji put kad sam isao u Sanski Most, izbjegnem traktor, bez oznaka bez icega ne vidis ga dok mu se ne priblizis na 10 metara, u krivini sa sluzbenim autom, ford mondeo, prljavi ples sam imao po cesti, sreca nikoga nije bilo u susret... spomenuo sam mu se familije.

A prosle sedmice, pred Vitezom pored onog groblja gdje su krivine, ista scena sa traktorom kao iz Sanskog Mosta, samo sto sam ovaj put bio sa svojim autom, Pug nije plesao, odmah se ustabilio.
Ovom sam se spomenuo familije sve unazad do "Ledenog doba" :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top