ajjj ubio sam se

ajjj ubio sam se

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma druze vjeruj mi da od osiguranja nebi mogo puno izvuc... a sto se tice dokumenata ja sam imao udes 24.10.2008 i nisam imao nista od dokumenata kod sebe (osim licne), i nikakvih problema nije bilo ljudi provjerili telefonom jel auto registrovano i na koga i provjerili imam li vozacku i jel pod zabranom, samo mi 30 KM doslo za nenosenje dokumenata...

a za naplatu stete se nemoj puno nadat (FULL STETA ZA FIAT MAREA 1996. god. IZNOSI PISLJIVIH 2900,00 KM, ZA PASSATA 1999 TDI 7500,00)
 
Član
nema od toga nista stari...cim ste vi obojica popusili kaznu mozes zaboravit na osiguranje...osiguranje jedino isplacuje u slucaju da nije tvoja krivica u svakom drugom slucaju si donji....steta jebiga...znam kako se osjecas...sretno...
 
Član
trizex je napisao(la):
Ajde ne mijesaj sad babe i zabe :D Ne opravdavam, ja spavam s dokumentima :D ali i razumijem, i ja bi ih ostavljao kod kuce, da ih izgubim pa da se upucam, valja platit kazne da izvadim nove :D

jooooj jarane ista stvar... valja mi na lotu dobit da dodjem do novih dokumenata :D
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Ajde ne mijesaj sad babe i zabe :D Ne opravdavam, ja spavam s dokumentima :D ali i razumijem, i ja bi ih ostavljao kod kuce, da ih izgubim pa da se upucam, valja platit kazne da izvadim nove :D

jooooj jarane ista stvar... valja mi na lotu dobit da dodjem do novih dokumenata :D

Suti, ne pricaj, ne razmisljam o tome :D Sreca imam jos fore kamaru na dokumentima :p
 

JD.

Član
ako si ga preticao na isprekidanoj liniji, onda nemoze nikako biti obostrana krivica ako je on skretao bez zmigavca...
 
JD. je napisao(la):
ako si ga preticao na isprekidanoj liniji, onda nemoze nikako biti obostrana krivica ako je on skretao bez zmigavca...

ma jbt belaj star ba put ko je upoznat prhinje kad se ide preventu onaj stari put

haj da je on imao zmigavca vec ga nije ni imao nikako nije radio
 
Član
Nisu mi jasne okolnosti udesa nikako niti ovo otkud podjeljena krivica ako je istina ovo kako se udes dogodio.Ali nebitno to htjeo sam nesto drugo da ti napisem.Slobodno se ganjaj sa osiguranjem jer ako je podjeljena odgovornost tebi osiguranje mora isplatiti pola stete od ukupne cifre stete na autu.
Znam jer sam imao par takvih slucajeva i uvijek uredno naplatio.Doduse moras biti uporan i strpljiv.U odnosu na koliki procenat je podjeljena odgovornost tako i osiguranja kalkulisu koliki dio ukupne stete ce ti snijeti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top