ajjj ubio sam se

ajjj ubio sam se

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
uff sta mi se desilo i to prva nesreca

krenuo sam do jedne firme po staru da je dovucem kuci
kad fraer sa traktorom ja da ga prestignem on hoce da skrene nedaje ni zmigavca:icon_mad:ni ista skrenu ja da ga zaobidjem on me udari u zadnji kraj i kako me zanese 3 puta sam se prevrnu i zavrsio na cumu u sarajevu

:icon_cry:eek:d mog keca nema nista (al jebo keca vazno je da sam ziv)

srecom nije bilo lomova niti krvi samo sam vrat malo ogrebo i glavu nasuto od krov al jebaji ga nea vze:icon_cry:

ako uspijem slikat avto stavicu slike nea nis od njega:icon_cry:

a onom traktoristi sam jebo od a do Ž sve po spisku

jos fraer nije imo ni saobracajnu ni vozacku i nakraju moram platit i ja i on kaznu

ja 100KM a on ja mislim preko 500 KM:icon_twisted:
 
Početnik
uh... to je gadno bilo izgleda!

mrzim kad tako ljudi voze... ni znaka, ni nista... uzas!
 

IGY

Član
suti
sreca da si ti dobro
bice auta
a sta policija kaze ko je kriv
hoces li uspijeti naplatiti sta od osiguranja
 
Član
nek je glava ziva,auto i kazna ce se vec nekako platit,nekad...najvaznije je da tebi nije nista;)
a ima svega danas,sve treba brenerom popalit:icon_mad:
:lol:
 
Član
uh jebeno brate...nek si ba ziv...jebo te s traktorima...a i auta ce bit, nista se ne brini...;)
 
Član
Sta je sa osiguranjem? Ako ti placas 100 KM, znaci da ste "podjelili" kaznu, jer kazna je 300 KM. Znaci on je platio 200 KM.
Sad je pitanje sta ce biti u zapisniku i hoces li moci naplatiti keca ili ne...
 
Član
Ma kao što većina reče: "Nek je živa glava". Živa glava sve nadoknadi a one druge nećemo ni spominjat :icon_smile:
 
IGY je napisao(la):
suti
sreca da si ti dobro
bice auta
a sta policija kaze ko je kriv
hoces li uspijeti naplatiti sta od osiguranja



ma policija kaze da je on kriv a posto se to desilo juce oko 3h
danas cu vidit osiguranje hoculk sta moc izvuc

cak od sile udara kad sam se prevrto na lijevom zadnjem tocku mi se uspio iskriviti most neznam kako to drugi zovu al eto kazu da je to jedan od najcvrscih djelova auta:icon_confused:
:icon_eek:

vidjecu da danas il sutra stavim slike od auta

nemoze se nista uradit sav se nakrivio
 
Član
Glad you are alive...cars come and go...you should've kicked the tractor driver in his nuts....I did that one time, when this guy hit me from the back and broke his headlight against the rear bump because he didnt stop at the stop sign. He started shouting like crazy at his own fault and assaulted me verbally, so i just kicked him in between his legs. Went off to take the tire chains in the trunk, so i can tie him up and wait for the cops to come, but the witnesses wouldnt let me do it. And then he got beat up twice by my brother for being stupid, once in the police station and then outside the police station :lol:
 
Član
nek si ti OK a biće auta ;)
moj je rođak imo istu taku saobraćajku samo unjega bila manja šteta na golfu 2
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top