air bag lampica

air bag lampica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako na Hyundai elantra negasi se lampica od airbaga i na centralnom komjuteru pise passenger airbag off dali neko zna sta bi moglo biti.. bilo bi nam od pomoci .. tnx unaprijed
 
Član
u novoj octaviji imas u kaseti bravu od suvozacevog airbaga koji mozes ukljuciti/iskljuciti kljucem od auta...u americi je to obavezno cini mi se zbog male djece koja bi sjedila naprijed i u slicaju sudara podlegla ozbiljnim povredama airbaga.probaj naci negdje tu bravu,sigurno se nalazi na amaturi negdje ;)pozdrav
 
Član
sve smo pretrazili nigdje je nema ali odosmo sada do servisa pa cemo vidjeti u svakom slucaju tnx gogg
 
Legend
ako nebude islo sa tim iskljucivanjem....moras na dijanositku da ti poniste to....u mene je na golfu isto bilo,stari ga skopco na pc i ponistio error neki....
 
Član
xr4iboy je napisao(la):
sve smo pretrazili nigdje je nema ali odosmo sada do servisa pa cemo vidjeti u svakom slucaju tnx gogg

nema na cemu...jesi bio u servisu?sta kaze amer :) jel cifru slozio
 
Član
Ja na puntu mijenjao sijalice na instrument tabli i od tada mi svijetli air bag. Do tada upali se dok je dat kontakt i ugasi se cim se auto upali.
 
gogg je napisao(la):
xr4iboy je napisao(la):
sve smo pretrazili nigdje je nema ali odosmo sada do servisa pa cemo vidjeti u svakom slucaju tnx gogg

nema na cemu...jesi bio u servisu?sta kaze amer :) jel cifru slozio

joj kad ga oderu,hihihi,on naviko na nase "avlija-mehanicare",sve za petaka...sad kad ga neki crnjo oguli,ouuuu:D
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Ja na puntu mijenjao sijalice na instrument tabli i od tada mi svijetli air bag. Do tada upali se dok je dat kontakt i ugasi se cim se auto upali.

hohoho kolegaaaa sto si ti masno uvalili tog punta....provjeri ti imas li uposte airbaga...sigurno je bio udaren pa su ga sredili,airbag izvukli,novi poklopac volana stavili i sijalicu odvrnuli da nema kontakta...provjeri mozda ti je samo senzor otisao...ja se ne bih zezao s tim...
 
Član
Udaren jest bio, prije nije gorila sijalica, nego sam stavio fus sijalicu koju komp nije prepozno i prijavljuje gresku.
 
Član
ovako izvadio sam osigurac I stavio prekidac umjeso osiguraca I kad upali gori lampica I pritisnem prekidac I ugasim lampicu tako cemo proci inspekciju oni traze da je kad se upali da se pogase sve lampice na tabli sory zbog gresaka kuco sam nna mobitelu ovo mislim da ce sve biti ok
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top