AfroJack @ MIAMI

AfroJack @ MIAMI

Legend
<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/3z-S1Hx-sOU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
carl cox moby fedde le grand afrojack...koji line-up :icon_eek: da li cemo mi ikad ovdje doziviti ovako nesto..
 
Legend
Death_beat je napisao(la):
carl cox moby fedde le grand afrojack...koji line-up :icon_eek: da li cemo mi ikad ovdje doziviti ovako nesto..

NIKAD jarane, nikad, mi nismo u drugom svjetu mi zivimo u drugoj dimenziji

:icon_evil::icon_evil::icon_evil:
 
daki je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
carl cox moby fedde le grand afrojack...koji line-up :icon_eek: da li cemo mi ikad ovdje doziviti ovako nesto..

NIKAD jarane, nikad, mi nismo u drugom svjetu mi zivimo u drugoj dimenziji

:icon_evil::icon_evil::icon_evil:

imali ste ovo, pa sto niste isli :D:D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I1AJaHNoniY&feature=related[/video]
 
Član
<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/9O6Ys_J2xdg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

nije ni brodolom bio los:cool:
 
BHT Ovisnik
ja sam prosle godine isao na cox-a u split,o dozivljaju ne treba pricati:cool:
mislio sam ove godine opet u split fedde le grand,felix de housecat,faithless,james zabiela,al ipak sam upravo narucio 4 karte za INNU u novom sadu,ako se imalo love odo na benassi-a na zrće:cool:
u nas jedino sto je bio da valja tiesto i guetta
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ja sam prosle godine isao na cox-a u split,o dozivljaju ne treba pricati:cool:
mislio sam ove godine opet u split fedde le grand,felix de housecat,faithless,james zabiela,al ipak sam upravo narucio 4 karte za INNU u novom sadu,ako se imalo love odo na benassi-a na zrće:cool:
u nas jedino sto je bio da valja tiesto i guetta

Uuu pravo primamljivo za Innu i Akcenta u NS a i ovo u Splitu bi valjalo otici da su finansije malo bolje,mislim da ce biti l udnica dole.
 
N

nenad

Da ste furali tu muzike prije 10ak godina mogli ste ih sve vidjeti/cuti uzivo, CC je bio par puta kod nas, Moby je bio par puta u Srbiji i Hrvatskoj, u Beogradu je svaki vikend dobar party, za 2 sata si tamo. Hrvatska isto, od Primostena, Vodica, do Zrca, ko voli nek izvoli. Bio, vidio i meni dosta :)

PS: mi smo prije, svake godine planirali more, kada dolazi Morales u Auroru u Primosten :)
 
BHT Ovisnik
vladica85 je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
ja sam prosle godine isao na cox-a u split,o dozivljaju ne treba pricati:cool:
mislio sam ove godine opet u split fedde le grand,felix de housecat,faithless,james zabiela,al ipak sam upravo narucio 4 karte za INNU u novom sadu,ako se imalo love odo na benassi-a na zrće:cool:
u nas jedino sto je bio da valja tiesto i guetta

Uuu pravo primamljivo za Innu i Akcenta u NS a i ovo u Splitu bi valjalo otici da su finansije malo bolje,mislim da ce biti l udnica dole.
prosle godine je bila ludnica samo takva,sad su poskupili karte pravo za split,svejedno sam mislio ici,al koga god pitam skupo mu,a za inu karta sada ako narucis 8 € samo:icon_biggrin: ja i jos jedan prijatelj smo sigurni da cemo ici,al ipak sam narucio 4 karte,naci ce se jos netko,izađe me jeftinije sve nego u ST
 
Legend
Možda se nismo razumjeli jedno je kad DJ svia u slogi, ali vidis li ti atmosfere ovdje, vidi stejdza, pogledaj desavanja....


Ne, nisam mislio da je daleko, nego ti kazem da je to Druga drzava, a koliko je BG napredniji od nas ko da je na Drugom kraju svijeta.
 
ma bude i kod nas toga samo je slabo info i snimaka, bar po Sarajevu ima, ostali gradovi manje vise, ali u Sarajevu ima zasigurno ;)

a bg kao bg, uff, zuraje samo takve ;)
 
Top